Artykuły do tagu: Bulwary

Tomaszowianie spędzili
"Wieczór nad rzeką zdarzeń" był propozycją na spędzenie niedzielnego popołudnia przy pięknej muzyce, ale nie tylko. Na początek tego wydarzenia otwarto wystawę plenerową "Tomaszów Mazowiecki wczoraj i dziś". Później rozstrzygnięto literacki konkurs "Wolność kocham i rozumiem". Kulminacyjnym punktem spotkania był natomiast recital Piotra Goljata z zespołem, promujący jego najnowszy album "Nieobecni".
Otwarto Park Bulwary w Tomaszowie Mazowieckim
Tomaszowianie mogą korzystać już ze zmodernizowanego Parku Bulwary.
Pi(e)suary w tomaszowskim Parku Bulwary
Trwa rewitalizacja Parku Bulwary w Tomaszowie Mazowieckim. Zieleniec znajdujący się w centrum miasta ma być otwarty jeszcze w tym półroczu. Niedawno pojawiły się tam nowe elementy małej infrastruktury - pi(e)suary.
Galerię Tomaszów otworzą w październiku
Wszystko wskazuje na to, że już w październiku tomaszowianie będą mogli zrobić zakupy w Galerii Tomaszów. Budowę rozpoczęto kilka miesięcy temu, a we wtorek wmurowano kamień węgielny. Tomasza Szewczyka, dyrektora regionalnego grupy Acteuum, która jest jednym z realizatorów tego obiektu, zapytaliśmy o to, ilu najemców już się zgłosiło.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat