Artykuły do tagu: Budowlanka

Walenty Stańczyk z piotrkowskiej „Budowlanki” najlepszym murarzem wśród uczniów kształcących się w tym zawodzie w kraju.
Walenty Stańczyk najlepszym murarzem
Walenty Stańczyk z piotrkowskiej „Budowlanki” najlepszym murarzem wśród uczniów kształcących się w tym zawodzie w kraju.
30 uczestników z 20 szkół zawodowych o profilu budowlanym z całej Polski walczyło przez trzy dni o “Złotą Kielnię”. Turniej odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie.
Piotrków ma mistrzów “Złotej kielni”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie został liderem Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego “Złota kielnia".
Dzień otwarty w
Pierwszego dnia wiosny piotrkowska „Budowlanka", czyli Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie, zorganizowała dla gimnazjalistów z miasta i powiatu „DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat