Artykuły do tagu: Budki

Pomagaj± wolno żyj±cym kotom
W ramach wolontariatu pracowniczego PGE "Pomagamy" przedstawiciele fundacji PGE oraz "Miasto Kotów" przygotowuj± 30 budek dla kotów z regionu piotrkowskiego, które zostan± rozdane w¶ród społecznych opiekunów.
Kto dzi¶ pamięta o egzekucji na ulicy Budki?
Dzi¶ mijaj± dokładnie 74 lata, kiedy to dokonano egzekucji na ulicy Budki w Piotrkowie Trybunalskim. 12 lutego 1944 roku hitlerowcy rozstrzelali 20 partyzantów i zakładników cywilnych.
PKP PLK chc± nam wyci±ć 20 drzew
Zaniepokojona słuchaczka porannej audycji Magiel zaalarmowała reporterów Strefy FM o tym, że przy ulicy Budki w Piotrkowie kolej chce wyci±ć 20 drzew, w tym bardzo stare dęby. Udali¶my się więc na miejsce by sprawdzić, czy faktycznie co¶ się przy ulicy Budki dzieje.
Plac zabaw przy ul. Budki zniszczony. Potrzebny monitoring?
Plac zabaw wraz z siłowni± zewnętrzn± przy u. Budki w Piotrkowie został oddany do użytku kilka tygodni temu. Niestety korzystaj± z niego nie tylko dzieci i zwolennicy rekreacji na ¶wieżym powietrzu. Obiekt został zniszczony, o czym poinformował nas jeden z użytkowników naszego portalu.
Plac rozrywki na cyklodromie prawie gotowy
Za kilka dni zakończy się budowa placu rozrywki dla dzieci i dorosłych na cyklodromie przy ul. Budki w Piotrkowie.
Piotrkowskie Budki Warszawskie
“Budki”, “Na Budki”, “Budki Warszawskie” - nie ma piotrkowianina, który nie znałby b±dĽ co najmniej nie słyszał o tej ulicy. Niewielu jednak potrafi wytłumaczyć pochodzenie jej nazwy. Jest ona ¶ci¶le zwi±zana z lini± słynnej “Wiedenki”...
01.09.2008 10:05
Tutaj dyskutujmy na temat Cyklodromu przy ul. Budki, także w sprawie protestów przeciw lokalizacji tam boiska ORLIK.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat