Artykuły do tagu: Budżet obywatelski

Elektroniczne kolejkowanie w szpitalu wojewódzkim w Piotrkowie
Nowoczesna rejestracja w szpitalu wojewódzkim w Piotrkowie. W poniedziałek w placówce przy Wolborskiej na specjalnej uroczystości oddano do użytku elektroniczny system kolejkowania do rejestracji.
Budżet Obywatelski Województwa Łódzkiego. Projekty wybrane, teraz czas na realizację
Autorzy zwycięskich projektów, które będą realizowane w przyszłym roku w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego „Łódzkie na Plus", odebrali w czwartek certyfikaty.
Budżet obywatelski Piotrkowa. Sprawdź, które projekty wygrały!
Poznaliśmy zwycięskie projekty zgłoszone przez mieszkańców do budżetu obywatelskiego na 2020 rok. Wyniki ogłoszono w środę w mediatece. Wśród projektów ogólnomiejskich najwięcej osób poparło drugi etap budowy ścieżki rowerowej wokół zbiornika Bugaj.
W środę dowiemy się, które projekty wygrały!
Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy, które projekty zdobyły najwięcej głosów w Budżecie Obywatelskim Piotrkowa na 2020 rok, przyjdź o 16.00 do mediateki.
Tężnia solankowa powstanie w Tomaszowie Mazowieckim, w Piotrkowie Trybunalskim też?
Ta tomaszowska powstanie nieopodal tomaszowskiego szpitala. Będzie to drewniana konstrukcja z odpowiednio rozmieszczonymi gałęziami, wyposażona w specjalną pompę, która rozprowadza solankę. Dzięki temu w środku tworzy się mikroklimat, który pomaga w leczeniu chorób układu oddechowego. Wzmacnia również system odpornościowy. O budowie takiego obiektu mogli też zdecydować piotrkowianie, którzy oddali swój głos na ten projekt, zgłoszony w ramach piotrkowskiego budżetu obywatelskiego 2020. Głosowanie zakończyło się w niedzielę, 15 września, ale wyniki poznamy dopiero za kilka dni.
Piotrkowianie, głosujecie tylko do niedzieli!
Tylko do 15 września trwa głosowanie na projekty w ramach budżetu obywatelskiego Piotrkowa Trybunalskiego na rok 2020. Dotąd oddano już 2,5 tysiąca głosów.
Wybraliśmy prawie 100 projektów
Prawie 100 projektów zostanie zrealizowanych w ramach trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego województwa łódzkiego.
Budżet obywatelski 2020: można głosować!
W niedzielę 1 września ruszyło głosowanie na projekty zgłoszone do piotrkowskiego budżetu obywatelskiego 2020. Głosować będzie można do 15 września na stronie piotrkowianiedecyduja.pl.
Na te projekty będziemy głosować we wrześniu
Urząd Miasta w Piotrkowie udostępnił listę projektów, które trafią pod głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego 2020. Będziemy głosować od 1 do 15 września.
Piotrkowski budżet obywatelski: z 42 projektów zostały 34
Osiem - spośród 42 zgłoszonych propozycji - nie przeszło weryfikacji i nie będzie można na nie głosować w ramach piotrkowskiego budżetu obywatelskiego 2020. Cztery inne z kolei połączono.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat