Artykuły do tagu: Brzeźnicka

Na Wiatracznej, Gęsiej i Brzeźnickiej roi się od dziur
- Stan dróg na ulicach Gęsiej, Wiatracznej i Brzeźnickiej w Piotrkowie woła o pomstę do nieba - skarżą się mieszkańcy. W tych miejscach aż roi się od dziur. - Niekiedy musimy nawet pływać - dodają. Wynika to z problemów z odwodnieniem.
Wprowadzą ograniczenie prędkości na Brzeźnickiej
W lipcu pisaliśmy o problemach drogowych mieszkańców z ul. Brzeźnickiej w Piotrkowie. Ludzie skarżyli się na nadmierną prędkość przejeżdżających tamtędy samochodów, a co za tym idzie unoszące się tumany kurzu. Problemem był też niebezpieczny zakręt przy jednej z posesji. Sprawą zajęła się Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, tylko czy proponowane rozwiązania zadowolą mieszkańców?
Śmiertelny wypadek koło Radomska
61 letni mężczyzna zginął po tym jak najechał na niego citroen saxo kierowany przez 66-latka.
Kiedy naprawią ulice Brzeźnicką i Widok?
Radny Jan Dziemdziora znów interpeluje w sprawie ulic Brzeźnickiej i Widok.
Piotrków: Mieszkańcy czekają na drogi
W Piotrkowie są jeszcze rejony, gdzie nie ma dróg z prawdziwego zdarzenia.
Woda znów zalewa działki mieszkańców Brzeźnickiej
Zamiast spokojnych przygotowań do świąt, mieszkańcy ulicy Brzeźnickiej w Piotrkowie mają kolejne poważne zmartwienie. Gospodarstwo państwa Błaszkowskich po ostatnich opadach znów stoi w wodzie, która spływając z okolicznych pól i łąk wdziera się także na sąsiednie posesje. Dziesiątki pism do urzędów nie przyniosły żadnego rozwiązania. Gospodarze alarmują, że jeśli woda zaleje im szambo, zanieczyszczone może zostać, sąsiadujące przez płot z ich obejściem, ujęcie wody dla miasta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat