Artykuły do tagu: Broniewskiego

Modernizacja ul. Broniewskiego trwa
Na ul. Broniewskiego w Piotrkowie nadal prowadzone są prace modernizacyjne. Drogowcy ułożyli już warstwę wyrównawczą asfaltu na odcinku od ul. Krasckiego do Działkowej.
Trzy osoby w kwarantannie w szkolnej bursie
Trzy osoby przebywają w izolacji w bursie przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie. To jedno z trzech miejsc na terenie miasta, które wyznaczono do odbywania kwarantanny w czasie epidemii koronawirusa.
Nabór na mieszkania przełożony
Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Piotrkowie przełożyło nabór na mieszkania. Chodzi o lokale w dwóch nowych blokach, które staną przy ul. Broniewskiego.
Kolejny amerykański prezydent będzie miał swoją ulicę w Piotrkowie?
Nowa droga łącząca ulice Sulejowską i Broniewskiego ma nosić imię Ronalda Reagana. Projekt uchwały nadający nazwę nowo wybudowanemu łącznikowi na osiedlu Wyzwolenia pojawi się na najbliższej sesji Rady Miasta i to radni zdecydują, czy 40. prezydent USA będzie miał w Piotrkowie swoją ulicę.
Pierwszy etap budowy łącznika zakończony
Zakończył się pierwszy etap budowy łącznika pomiędzy ulicą Sulejowską i Broniewskiego w Piotrkowie. Prace prowadzone były na około 600-metrowym odcinku. W styczniu rozpoczną się roboty związane z realizacją drugiego etapu.
Jeszcze w tym tygodniu wprowadzą się do nowych mieszkań
Jeszcze w tym tygodniu do nowych mieszkań przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie wprowadzi się 67 rodzin. Osiedle 800-lecia wzbogaciło się bowiem o dwa nowe budynki.
Budowa łącznika cieszy przedsiębiorców
Dobiega końca budowa łącznika ulic Broniewskiego i Sulejowskiej. Z inwestycji tej cieszą się przedsiębiorcy mający swoje siedziby na terenach dawnego Sigmatexu.
Nadali nazwę nowemu osiedlu
Radni Piotrkowa podczas środowej sesji podjęli decyzję o nadaniu nazwy „Osiedla 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego” dla os. mieszkaniowego wielorodzinnego obejmującego obszar ograniczony ulicami: od północy ul. Wierzejską, od wschodu projektowaną drogą, od południa ul. Broniewskiego.
03.07.2016 14:18
Dla kogo te mieszkania?
Nowe bloki, ba, nawet osiedla wyrastają w Piotrkowie jak grzyby po deszczu. Przykładem choćby Zielona Aleja przy Broniewskiego, Klonowa Dolina przy Wierzejskiej czy Reymonta Park przy ul. Reymonta. Pytanie tylko, kto będzie tam mieszkał, skoro mieszkańców wciąż ubywa.
Trylinka na Broniewskiego pamięta czasy Stalina
Stan ulicy Broniewskiego pogarsza się z dnia na dzień. Popękana, nierówna trylinka, brak chodników, wielkie kałuże. Gdyby jednak tylko one były problemem...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat