Artykuły do tagu: Broniewskiego

Kolejny amerykański prezydent będzie miał swoją ulicę w Piotrkowie?
Nowa droga łącząca ulice Sulejowską i Broniewskiego ma nosić imię Ronalda Reagana. Projekt uchwały nadający nazwę nowo wybudowanemu łącznikowi na osiedlu Wyzwolenia pojawi się na najbliższej sesji Rady Miasta i to radni zdecydują, czy 40. prezydent USA będzie miał w Piotrkowie swoją ulicę.
Pierwszy etap budowy łącznika zakończony
Zakończył się pierwszy etap budowy łącznika pomiędzy ulicą Sulejowską i Broniewskiego w Piotrkowie. Prace prowadzone były na około 600-metrowym odcinku. W styczniu rozpoczną się roboty związane z realizacją drugiego etapu.
Jeszcze w tym tygodniu wprowadzą się do nowych mieszkań
Jeszcze w tym tygodniu do nowych mieszkań przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie wprowadzi się 67 rodzin. Osiedle 800-lecia wzbogaciło się bowiem o dwa nowe budynki.
Budowa łącznika cieszy przedsiębiorców
Dobiega końca budowa łącznika ulic Broniewskiego i Sulejowskiej. Z inwestycji tej cieszą się przedsiębiorcy mający swoje siedziby na terenach dawnego Sigmatexu.
Nadali nazwę nowemu osiedlu
Radni Piotrkowa podczas środowej sesji podjęli decyzję o nadaniu nazwy „Osiedla 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego” dla os. mieszkaniowego wielorodzinnego obejmującego obszar ograniczony ulicami: od północy ul. Wierzejską, od wschodu projektowaną drogą, od południa ul. Broniewskiego.
03.07.2016 14:18
Dla kogo te mieszkania?
Nowe bloki, ba, nawet osiedla wyrastają w Piotrkowie jak grzyby po deszczu. Przykładem choćby Zielona Aleja przy Broniewskiego, Klonowa Dolina przy Wierzejskiej czy Reymonta Park przy ul. Reymonta. Pytanie tylko, kto będzie tam mieszkał, skoro mieszkańców wciąż ubywa.
Trylinka na Broniewskiego pamięta czasy Stalina
Stan ulicy Broniewskiego pogarsza się z dnia na dzień. Popękana, nierówna trylinka, brak chodników, wielkie kałuże. Gdyby jednak tylko one były problemem...
Mieszkania przy ul. Broniewskiego wciąż czekają na najemców
Ruszył nabór najemców do 67 mieszkań, które powstaną w dwóch nowych blokach przy ul. Broniewskiego. Przed nami drugi termin naboru.
67 nowych mieszkań przy ul. Broniewskiego w Piotrkowie
Piotrkowski TBS przygotowuje się do rozpoczęcia budowy dwóch kolejnych bloków mieszkalnych. Tym razem budynki staną przy ulicy Broniewskiego.
Osiedle Wyzwolenia będzie lepiej skomunikowane
Ulice Broniewskiego i Sulejowska zostaną połączone. Urzędnicy mają już projekt tej inwestycji. Nowa droga ma ułatwić komunikację na osiedlu Wyzwolenia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat