Artykuły do tagu: Brexit

Sytuacja wokół Brexitu wywiera presję na funta
Funt wciąż podlega silnym wahaniom ze względu na sytuację z wydarzeniami związanymi z Brexitem. Szef brytyjskiego gabinetu ministrów, Boris Johnson, zaproponował przeprowadzenie ogólnych wyborów, aby znaleźć wyjście z tej długiej historii. Wszystkie rynki finansowe reagują w ten lub inny sposób na sytuację wokół Brexitu.
Jak zachęcić piotrkowian do powrotu?
Malejąca liczba mieszkańców Piotrkowa to jeden z większych problemów, z jakim muszą mierzyć się władze miasta. Gdyby wrócili ci, którzy wyjechali kilka lat temu do pracy np. w Wielkiej Brytanii, sytuacja na pewno by się poprawiła. Tylko jak ich do powrotu zachęcić?
Czy piotrkowianie wrócą do domu?
Marcin wyjechał do Wielkiej Brytanii 10 lat temu. Powody? Takie jak u wszystkich – kasa, doskonalenie języka, brak perspektyw w kraju. Tam ożenił się, urodziło mu się dziecko, tam żyje mu się spokojnie i wygodnie. Marcin jest piotrkowianinem, ma 34 lata. Co będzie z nim i jego rodziną po Brexicie?
Janusz Korwin Mikke w Maglu: Piotrkowianie nie będą wracać
Są tacy, którzy uważają że w ciągu dwóch lat przynajmniej część Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii wróci do rodzinnego kraju. Miałby to być efekt Brexitu. Czy to może oznaczać, że Piotrków się zaludni?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat