Artykuły do tagu: Bracia

Bliźniacy włamali się i okradli domki letniskowe
Piotrkowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży z włamaniem do domków letniskowych na terenie ogródków działkowych w Piotrkowie Trybunalskim. Łupem dwóch braci padły elektronarzędzia, sprzęt elektroniczny oraz przedmioty codziennego użytku. Każdy z nich usłyszał po dwa zarzuty kradzieży z włamaniem.
Dźgnął brata nożem podczas libacji alkoholowej
Bełchatowscy policjanci zatrzymali 40-latka, który po zakrapianej alkoholem biesiadzie zranił nożem swojego 42-letniego brata. Pokrzywdzony z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sprawca usłyszał zarzut, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Bracia odpowiedzą za kradzież roweru
Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców Bełchatowa, który ukradli rower pozostawiony na terenie szkoły. Za popełnione przestępstwo braterski duet będzie odpowiadać w warunkach recydywy.
22.11.2019 12:42
Bracia trafią za kratki
30-latek podejrzany o kradzież telefonu i jego 28-letni brat, który ma na koncie kradzieże z włamaniem do samochodów na terenie Piotrkowa, usłyszeli zarzuty.
Już w najbliższy czwartek w Radomsku w Miejskim Domu Kultury rozpocznie się dwudniowe wydarzenie poświęcone pamięci jednego z braci Różewiczów – Januszowi Różewiczowi. W ramach projektu „(Nie)Spełniony świat Janusza Różewicza” odbędzie się promocja tomiku wierszy poety, debata patriotyczna czy projekcja filmu „Nasz starszy brat” w reżyserii Stanisław Różewicza.
Sobotni wieczór upłynął w Piotrkowie w rytm muzyki, tańca i pieśni romskich. A wszystko za sprawą koncertu zespołu „Perła i Bracia”, zorganizowanego w amfiteatrze miejskim przez Miejski Ośrodek Kultury w ramach cyklu imprez „Koncerty na Trakcie”. Dodatkową atrakcją wieczoru był pokaz mody romskiej.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat