Artykuły do tagu: BozeNarodzenie

W niedzielę miejska wigilia
W najbliższą niedzielę (20 grudnia) w Piotrkowie odbędzie się miejska wigilia. Początek o godzinie 17.00 w Rynku Trybunalskim.
Rozpoczyna się kolejna IV edycja „Podróży do Betlejem”
W Zakościelu, gm. Inowłódz rozpoczyna się od dziś kolejna edycja interaktywnego widowiska, które przypomina o narodzinach Jezusa Chrystusa. Półtoragodzinny spektakl, w którym biorą udział przyjezdni goście rozgrywa się w wielu miejscach – w sali widowiskowej, w lesie oraz nad rzeką. Przenosi widzów i uczestników w klimat sprzed 2000 lat.
Piotrkowianin napisał świąteczną piosenkę
Wyglądając za okno wreszcie można poczuć świąteczny klimat, równie ważny jest także muzyczny aspekt tych świąt.
Jak życzyć, żeby było miło?
„Świętego w kominie, prezentów po szyję, zielonej choinki, prezentów trzy skrzynki, zimnego szampana i sylwka do rana” - wkrótce możemy spodziewać się nadejścia co najmniej kilkudziesięciu takiej lub zbliżonej jakościowo treści SMS-ów. Świątecznych SMS-ów.
Trwa Jarmark Bożonarodzeniowy w Focus Mall
W galerii Focus Mall w Piotrkowie trwa Jarmark Świąteczny, podczas którego można zakupić wiele różnych wyrobów świątecznych.
Przywieźli do miasta Betlejemskie Światło Pokoju
Betlejemskie Światło Pokoju płonie nieprzerwanie podczas podróży z Groty Narodzenia Pańskiego w Jerozolimie do samego Piotrkowa Trybunalskiego. Harcerze z piotrkowskiego Hufca ZHP po raz kolejny przywieźli ogień do naszego miasta.
Pierwsza gwiazdka w Piotrkowie o 15.26
Fragment szopki - klasztor o.o. Bernardynów
Coraz wcześniej na ulicach pojawią się świąteczne dekoracje, coraz wcześniej też pochłania nas szał przedświątecznych zakupów. Niektórych do tego stopnia, że zapominają o tym, co w świętach Bożego Narodzenia najważniejsze.
Ośrodek Działań Artystycznych, Loża Kulturalna Stare Miasto, SKYY Pub, Pub Analog Chat Room zapraszają na Wigilię Artystyczną, czyli Ostatnią Wieczerzę Przed Końcem Świata.
Wieczór Jedności tym razem w Farze
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom tegoroczny "Piotrkowski Wieczór Jedności" nie odbędzie się, jak to zwykle bywało, między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat