Artykuły do tagu: Biznes

Podhoran Polska Gazelą Biznesu i Diamentem Forbes w naszym regionie
Podpiotrkowski oddział grupy Podhoran zamyka pierwsze półrocze z dwoma prestiżowymi nagrodami na swoim koncie. Na rynku firma zyskała miano rzetelnego kontrahenta i dobrego pracodawcy.
Wiatrakowce produkują w Piotrkowie
Mały, zwinny, w dodatku kosztuje tyle, co samochód, a nie trzeba stać w korkach. Wiatrakowce (podobno) stają się coraz popularniejsze. Maszyny przypominające małe helikoptery produkowane są w Piotrkowie. Wiedzieliście o tym?
Biznes w Internecie radzi sobie coraz lepiej, czyli kilka słów o e-commerce
Prowadzisz swój biznes z sukcesami od dłuższego czasu. Niepokoi Cię jednak stale rosnąca konkurencja i fakt, że teren na którym działa Twoja firma jakby nie patrzeć jest dość hermetyczny. Jak zatem dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Odpowiedź na to pytanie jest dziecinnie prosta – założyć sklep internetowy! To właśnie dzięki działalności online masz szanse na dotarcie do osób, które do tej pory nie miały możliwości zapoznania się z Twoim produktem. To ogromna szansa rozwoju, czemu więc z niej nie skorzystać?
Toxic Jeans kolejnym najemcą w Focus Mall
Focus Mall w Piotrkowie podpisał umowę najmu z odzieżową marką Toxic Jeans. Salon zostanie urządzony na 80 metrach kw. powierzchni na parterze vis-a-vis sklepu Home&You. Otwarcie nowego butiku planowane jest na przełomie marca i kwietnia 2015 roku.
Pepco wynajęło powierzchnię w Focus Mall
Focus Mall Piotrków Trybunalski, galeria rozrywkowo-handlowa wchodząca w skład sieci Focus Mall, wynajęła blisko 400 mkw. powierzchni firmie Pepco. Sklep zostanie urządzony na parterze galerii w sąsiedztwie salonu jubilerskiego Apart oraz butiku Mohito. Otwarcie planowane jest na połowę kwietnia 2015 roku.
Łódzkie jedzie z misją gospodarczą do Chin. Przedstawiciele siedmiu firm z naszego województwa, wyjadą przekonywać chińskich biznesmenów do lokowania swoich pieniędzy w Łódzkiem.
Jak osiągnąć sukces w e-biznesie? Czyli jak efektywnie prowadzić np. sprzedaż w sieci będzie się można dowiedzieć 11 stycznia w Piotrkowie. Samochód, który jeździ po całym województwie ze specjalistami w tej dziedzinie, zawita do naszego miasta.
Do 40 tys. zł dotacji na założenie firmy mogą otrzymać mieszkańcy m.in. powiatu piotrkowskiego, którzy wezmą udział w dwóch unijnych konkursach Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego – „Wirtualny biznes” i „Spełniona w biznesie”. Rekrutacja do każdego z nich potrwa od 27 stycznia do 10 lutego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat