Artykuły do tagu: BiuroPodróży

Łódzkie Spotkania Teatralne ponownie zawitały do Piotrkowa
Wizytą w Piotrkowie zakończyły swoją podróż po scenach województwa łódzkiego 41. Łódzkie Spotkania Teatralne Łódzkiego Domu Kultury. W miniony weekend w piotrkowskim Centrum Idei „Ku Demokracji” publiczność obejrzała dwa spektakle „Złe miasto” Teatru Biuro Podróży z Poznania oraz „Kolejne dni z życia z…” Grupy Teatralnej „Po godzinach” z Gdańska. Przed widzami ostatni spektakl, który odbędzie się w stolicy województwa, a będzie nim. „Starość jest. Piękna” w wykonaniu Aktorów Czytania Performatywnego i Teatru Wewnętrzna Emigracja.
Polak na wakacjach. Zmieniamy się na lepsze?
Gdyby wierzyć internetowym memom, Polak na zagranicznych wakacjach niespecjalnie umie się zachować. Że niby dużo pije, nie daje napiwków, nosi skarpetki do sandałów, nie mówi w obcym języku i ma o wszystko pretensje. Nawet jeśli kiedyś tak było, ostatnie lata przyniosły poprawę - przekonuje przedstawiciel jednego z biur podróży.
Ekspresja. Ruch. Kontrowersja. Teatralna burza nadchodzi
Przed nami trzy miesiące awangardowego teatru w regionie: 21 spektakli w 10 miastach, trzy grupy teatralne z Łodzi, trzy teatry z Polski i jednej duet międzynarodowy. A wszystko za sprawą Łódzkich Spotkań Teatralnych.
Jechać do Egiptu czy nie jechać?
W Egipcie niespokojnie (po odsunięciu przez wojsko od władzy prezydenta Mohammeda Mursiego). Relacje medialne pełne są obrazów krwawych zamieszek. A w Polsce pełnia turystycznego sezonu i pytanie – jechać do Egiptu czy nie jechać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat