Artykuły do tagu: Biuro

28.12.2015 13:39
Szkoły z certyfikatem
Dwie szkoły i przedszkole z naszego regionu znalazły się wśród laureatów VI edycji Konkursu Placówka Oświatowa Roku 2015 Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej.

fot. as
Ekspresja. Ruch. Kontrowersja. Teatralna burza nadchodzi
Przed nami trzy miesiące awangardowego teatru w regionie: 21 spektakli w 10 miastach, trzy grupy teatralne z Łodzi, trzy teatry z Polski i jednej duet międzynarodowy. A wszystko za sprawą Łódzkich Spotkań Teatralnych.
Dlaczego przewodniczącemu Błaszczyńskiemu odebrało głos?
Po 43 latach pracy najsympatyczniejsza urzędniczka w Piotrkowie odchodzi na emeryturę. Mowa o Annie Tłustwie, która przez ostatnie 9 lat była kierownikiem Biura Rady Miasta.
Nowe biuro Oddziału Rejonowego PCK w Piotrkowie rozpoczęło działalność.
Od kilku dni piotrkowskie biuro Polskiego Czerwonego Krzyża, zamknięte jest na głucho. Do niedawna jeszcze, pracownik przychodził na dyżur raz w tygodniu, teraz biuro nieczynne jest do odwołania. Dlaczego?
Jechać do Egiptu czy nie jechać?
W Egipcie niespokojnie (po odsunięciu przez wojsko od władzy prezydenta Mohammeda Mursiego). Relacje medialne pełne są obrazów krwawych zamieszek. A w Polsce pełnia turystycznego sezonu i pytanie – jechać do Egiptu czy nie jechać.
Zniszczono tablicę przed biurem posła SLD
Szyld informacyjny przed biurem posła Artura Ostrowskiego w Opocznie zniszczony.
Stempel z logo ONR pojawił się dziś w nocny na tablicy informacyjnej umieszczonej na budynku, w którym znajduje się biuro poselskie polityka SLD.
Poseł Ostrowski na dyżurze w Bełchatowie
Nowe biuro poselskie Artura Ostrowskiego mieści się przy ulicy Okrzei 6 w Bełchatowie. Jak informuje poseł, w nowej siedzibie interesantów przyjmować będzie co najmniej jeden poniedziałek w miesiącu.
Nowe biuro poselskie w mieście
Od dziś na Starym Mieście działa biuro poseł na Sejm RP Doroty Rutkowskiej i poseł do Parlamentu Europejskiego Joanny Skrzydlewskiej.
Poseł Ostrowski zbiera podpisy ws. referendum
Od kilku dni w biurze posła na Sejm RP Artura Ostrowskiego zbierane są podpisy w sprawie ogólnokrajowego referendum dotyczącego wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat