Artykuły do tagu: Bimber

Produkowała alkohol w domowej bimbrowni
40-letnia mieszkanka Zelowa pędziła bimber w swojej kuchni. Nielegalną działalność zdemaskowali policjanci z Bełchatowa, zabezpieczyli aparaturę, 300-litrów zacieru i 1900 ml czystego już alkoholu. Kobiecie grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 1 roku.
Zlikwidowali bimbrownię na terenie gminy Rozprza
Policja zlikwidowała nielegalną bimbrownię na jednej z posesji w gminie Rozprza. Funkcjonariusze zabezpieczyli beczki z zacierem i część aparatury do produkcji alkoholu.
Produkował bimber, miał broń bez zezwolenia. Wkrótce usłyszy zarzuty
69-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego odpowie za produkcję bimbru i posiadanie broni bez zezwolenia.
Policja zatrzymała bimbrownika z gminy Gorzkowice
270 litrów zacieru i 20 litrów czystego alkoholu, do tego aparaturę do produkcji bimbru zabezpieczyła policja z Piotrkowa. Zatrzymano też producenta – 62-letniego mieszkańca gminy Gorzkowice.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policja zatrzymała 63-latka, u którego w samochodzie i mieszkaniu znaleziono alkohol domowej produkcji, 450 litrów zacieru oraz urządzenia do produkcji bimbru.
Kradziony prąd był mu potrzebny do pędzenia bimbru
Policjanci z Sulejowa dotarli do 62-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który pędząc bimber, kradł jednocześnie energię elektryczną.
Pędził bimber, grozi mu nawet rok więzienia
Policjanci z Gorzkowic zatrzymali 72-letniego mieszkańca powiatu, który pędził bimber. Mężczyzna produkował specyfik na swojej posesji.
Wybuchła instalacja do pędzenia bimbru
Piotrkowscy strażacy mieli bardzo pracowity weekend nie tylko w związku z nawałnicami, które przeszły nad naszym regionem. W jednym z budynków mieszkalnych przy Topolowej w Piotrkowie wybuchł pożar.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat