Artykuły do tagu: Biennale

Aleksandra Paulińska zdobyła Grand Prix V Piotrkowskiego Biennale Sztuki
W piątek (28 czerwca) poznaliśmy laureatów V Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Grand Prix tego międzynarodowego konkursu zdobyła Aleksandra Paulińska. Łącznie jury przyznało aż cztery nagrody główne oraz pięć wyróżnień.
V Piotrkowskie Biennale Sztuki – wernisaż i spotkanie z artystami
Na dwa wydarzenia artystyczne zapraszają organizatorzy V Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Pierwsze to wernisaż wystawy pokonkursowej i ogłoszenie wyników, który 28 czerwca o godz. 19.00 odbędzie się w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Kolejne to spotkanie z artystami i jurorami oraz panel dyskusyjny - 29 czerwca o godz. 11.00 w tym samym miejscu.
Wokół twórczości Tarkowskiego
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na pokaz filmów „Wokół twórczości Andrieja Tarkowskiego” – Wstęp do Piotrkowskiego Biennale Sztuki.

11 czerwca, godz. 18.00 - „Andriej Rublow” (1966)
12 czerwca, godz. 18.00 - „Solaris” (1971)
13 czerwca, godz. 18.00 - „Ofiarowanie” (1986)

Pokazy odbywać się będą w siedzibie ODA przy ul. Dąbrowskiego 5, wstęp wolny.
Grand Prix Biennale Sztuki dla Piotra Kotlickiego
Pochodzący z Piotrkowa Piotr Kotlicki otrzymał Grand Prix IV Piotrkowskiego Biennale Sztuki jakie podsumowano w piątek 23 czerwca w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie. Do konkursu zgłoszono ok. 700 prac!
IV Piotrkowskie Biennale Sztuki - w piątek wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy pokonkursowej IV Piotrkowskie Biennale Sztuki. Już 23 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5 (kontynuacja wernisażu w galerii przy Sieradzkiej 8).
Ponad 400 twórców na tegorocznym Biennale. ODA zaprasza na wernisaż
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na wernisaż III Piotrkowskiego Biennale Sztuki. Już 19 czerwca o godz. 19.00 w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Kontynuacja wernisażu od godz. 20.00 w galerii przy ul. Sieradzkiej. Wystawę oglądać będzie można do końca wakacji.
31 maja (niedziela) w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego odbędzie się wernisaż rodzinny "Małe Biennale Sztuki. Początek o godz. 16.00.
05.12.2013 14:05
Już w piątek (6 grudnia) odbędzie się wernisaż wystaway pokonkursowej Kaliskiego Biennale Rysunku i Malarstwa "Próba 1". Początek o godzinie 19.00 w Galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5.
II Piotrkowskie Biennale Sztuki rozpoczęte
W piątek (5 lipca) w Galerii ODA przy Dąbrowskiego rozpoczęło się II Piotrkowskie Biennale Sztuki.
Dwóch piotrkowian walczy o Grand Prix II Piotrkowskiego Biennale Sztuki
Czesław Abratkiewicz i Wojciech Urbańczyk walczy o Grand Prix II Piotrkowskiego Biennale Sztuki, które w piątek 5 lipca rozpoczyna się w ODA.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat