Artykuły do tagu: Biblioteki

Zmieniajmy świat od dziś! Hołownia w Wolborzu
"Jedyny czas, który mamy na zmiany jest dzisiaj" mówił do mieszkańców Wolborza Szymon Hołownia. Na pl. Jagiełły promowano czytelnictwo w ramach projektu realizowany z budżetu obywatelskiego województwa łódzkiego.
Biblioteki będą mieć swoją galę
Trzy strefy tematyczne gwarantujące całą masę atrakcji oraz liczne niespodzianki na scenie - to wszystko dla miłośników książek przygotowali bibliotekarze podczas II Gali Bibliotek Publicznych Powiatu Piotrkowskiego.
Różański zaśpiewa piosenki Stachury
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na obchody Dnia Bibliotekarza i bibliotek, które odbędą się 10 maja o godz. 16.30 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimska 29. W programie obchodów recital Jacka Różańskiego, który zaśpiewa piosenki Edwarda Stachury.
Gala Bibliotek Publicznych na gorzkowickim Kopcu
Już w najbliższą niedzielę na gorzkowickim Kopcu odbędzie się Gala Bibliotek Publicznych, skupiająca placówki z całego powiatu i nie tylko.
Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje w dniach 8 - 15 maja 2012 r. IX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek - wielką akcję popularyzacji książki i czytelnictwa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat