Artykuły do tagu: Bialorus

Znów pomog± Polakom z Białorusi
Na kolejny koncert charytatywny „Wschód – Zachód” zaprasza w niedzielę Miejski O¶rodek Kultury. Podczas wydarzenia znów zbierane będ± pieni±dze na rzecz Polaków z Białorusi.
Muzycznie i charytatywnie w piotrkowskim MOK-u
Można było posłuchać muzyki, ale także wzi±ć udział w licytacji w szczytnym celu. W niedzielny wieczór w sali widowiskowej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie odbył się koncert charytatywny.
Piotrkowianie pomagaj± Polakom z Białorusi
"Wschód - Zachód" to koncert charytatywny organizowany, by wesprzeć Polaków mieszkaj±cych na Białorusi. Nasi rodacy od wielu lat chc± odwiedzić swój kraj, jednak ze względów finansowych nie maj± takiej możliwo¶ci. Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia o godz. 17.00 w sali widowiskowo-teatralnej Miejskiego O¶rodka Kultury w Piotrkowie.
Piotrkowska Grupa Rowerowa na Białorusi
Choć tytuł mógłby na to wskazywać, to nie będzie opowie¶ć o mocno znacjonalizowanym rolnictwie naszego wschodniego s±siada. Nie będzie też o polityce i Łukaszence. Choć o polityce może jednak trochę będzie – polityce życiowych wyborów, która to grupie piotrkowian – zamiast nerwowego oczekiwania na doniesienia o kolejnym “upadku” biura podróży – kazała wzi±ć wakacyjny los w swoje ręce, a wła¶ciwie... nogi.
Członkowie Piotrkowskiej Grupy Rowerowej wybrali się w kolejn± zagraniczn± podróż. Wczoraj sze¶ciu rowerzystów wyruszyło na Białoru¶.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat