Artykuły do tagu: Biala

Ponad 40 strażaków gasiło pożar domu jednorodzinnego w Białej. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Straty są ogromne.
73-letnia babcia zginęła w wypadku
73-letnia kobieta poniosła śmierć w wypadku do jakiego doszło wczoraj w Białej w powiecie piotrkowskim.
Więźniowie pomagają usuwać szkody
Więźniowie z piotrkowskiego Aresztu Śledczego pomagają usuwać szkody, jakie wyrządziła nawałnica w gminie Białaczów.
W związku z nawałnicą jaka przeszła nad terenem powiatu opoczyńskiego, grupa 17 skazanych odbywających karę pozbawienia wolności w Oddziale Zewnętrznym Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim (w Goleszach) została skierowana do pomocy przy pracach związanych z usuwaniem szkód w gminie Białaczów.
Zlot amerykańskich samochodów w Białej
Mają charakter, duszę, wygląd, komfort, moc i to, coś, czego nie ma żaden samochód europejski - twierdzą miłośnicy samochodów amerykańskich, którzy w ubiegły weekend w Białej koło Sulejowa spotkali się, by dzielić się swoją pasją. Organizatorem zlotu był klub posiadaczy samochodów amerykańskich na portalu internetowym “RoadRunners”.
Andrzejkowa zabawa w nowej świetlicy
Ponad 100 dzieci wzięło udział w Wieczorze Andrzejkowym jaki odbył się w Białej, w oddanej niedawno za pieniądze unijne, świetlicy. Młodzi mieszkańcy gminy Sulejów brali udział w konkursach i zabawach. Każdy otrzymał też słodki poczęstunek.
13.07.2010 23:56
Udana impreza w Białej
Inauguracja dyskotek 9 lipca w remizie strażackiej w Białej była nadzwyczaj udana, aż zabrakło biletów. Grali DJ Sello i DJ Mumin.
Radni ze Starostwa wylądowali w Białej
Uczestnicy VI Powiatowego Spływu Kajakowego, którzy wypłynęli z Łęgu Ręczyńskiego wylądowali na piaszczystej plaży w Białej. Tu skorzystają z noclegu w ośrodku wczasowo-kolonijnym aby jutro wyruszyć rzeką do Sulejowa.
Szefowie lokalnych władz i organizacji społecznych zdali mieszkańcom sołectwa Biała ustne raporty ze swych osiągnięć w 2009 i 2010 roku. Padły też przedwyborcze obietnice. 

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat