Artykuły do tagu: Bezrobocie

Jakie bezrobocie w Piotrkowie?
O 1260 bezrobotnych mniej, w porównaniu z końcem 2015 roku, zarejestrował Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie. - To bardzo dobry wynik - cieszy się dyrektor Henryka Gawrońska.
Bezrobocie w powiecie niższe niż w Piotrkowie
Nadal maleje bezrobocie w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim. W październiku zarejestrowanych było odpowiednio 2859 i 2557 bezrobotnych. Oznacza to poziom ok. 8,1 i 8,2 %. To najniższy wskaźnik od 25 lat.
Ilu ukraińskich pracowników na terenie Piotrkowa i powiatu?
Polacy szukający pracy, mający konkretne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, coraz częściej dyktują potencjalnym pracodawcom warunki. Taka sytuacja sprzyja napływowi pracowników z zagranicy – w większości Ukraińców, którym wystarcza stawka minimalna.
9% bezrobocie w regionie łódzkim na koniec sierpnia
Według wstępnych danych (prognoza Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej), stopa bezrobocia rejestrowanego w sierpniu 2016 roku w województwie łódzkim wyniosła 9%.
Jakie bezrobocie w Piotrkowie?
Od 1991 roku bezrobocie w kraju nie było tak niskie. GUS podał najnowsze dane dotyczące rynku pracy. Na koniec lipca stopa bezrobocia w Polsce wyniosła 8,6%. Ile było u nas?
Kaufland w Rokszycach chce zatrudnić 200 osób
Centrum Dystrybucyjne Kaufland w Rokszycach w gminie Wola Krzysztoporska planuje zatrudnienie 200 osób, i to najchętniej mieszkańców okolicznych miast i gmin.
Piotrków. Seminarium „ABC biznesu” rozpoczęte
Ponad 100 osób uczestniczy w rozpoczętym dziś w Piotrkowie seminarium „ABC Biznesu”. Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do osób planujących uruchomienie własnej działalności gospodarczej oraz do działających już przedsiębiorców, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swej działalności.
Bezrobocie w mieście i powiecie spadło minimalnie
Bezrobocie w Piotrkowie nadal jest niższe niż w powiecie piotrkowskim, różnice nie są jednak duże. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku na koniec ubiegłego roku stopa bezrobocia była niższa niż rok wcześniej.
Zamykają Intermarche. 20 osób bez pracy
Zmiany w centrum handlowym Grupy Muszkieterowie w Piotrkowie. Market Intermarche zamyka swoją działalność przy Al. Sikorskiego. Bez pracy zostanie niemal 20 osób. Bricomarche z kolei zmienia lokalizację.
Jednocyfrowe bezrobocie od miesiąca
Pozytywne informacje płyną z Powiatowego Urzędu Pracy w Piotrkowie. Jest dużo ofert pracy, maleje bezrobocie i to nie tylko w całym kraju, ale także w naszym regionie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat