Artykuły do tagu: Bezdomny

Pożar w budynku przy dworcu w Piotrkowie. Ogień mógł zaprószyć bezdomny
W czwartek przed godz. 22 w budynku handlowo-usługowym przy ul. POW w Piotrkowie Trybunalskim doszło do pożaru. Wcześniej przez niedopatrzenie zamknięto tam bezdomnego mężczyznę.
39-latek zmarł z wychłodzenia?
Zwłoki 39-letniego mężczyzny znaleziono w miniony weekend przy ul. Północnej w Piotrkowie.
W piotrkowskiej noclegowni wyjątkowo spokojnie
Choć aura za oknem już prawie zimowa, w piotrkowskiej noclegowni dla bezdomnych przebywają na razie 72 osoby, to o 30 os. mniej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.
Nie przechodźmy obojętnie obok bezdomnych!
Mrozy nie odpuszczają, zwracajmy więc uwagę na ludzi siedzących na przystankach czy ławkach. Informujmy strażników miejskich, gdy podejrzewamy, że w jakimś pustostanie mogą przebywać bezdomni. Kiedy zima szczególnie daje się we znaki, cierpią przede wszystkim osoby bez dachu nad głową.
Pijany spał przy drodze. Uratowali go policjanci
36-latek, który pijany spał przy drodze został uratowany przed wychłodzeniem przez policjantów z posterunku w Klukach.
Bezdomny zaprószył ogień?
Pożar w wieżowcu przy ul. Słowackiego w Piotrkowie. Ze wstępnych ustaleń ogień najprawdopodobniej zaprószył bezdomny, który mieszkał "na dziko" pomiędzy szóstym a siódmym piętrem.
Policjanci zapobiegli śmiertelnemu wychłodzeniu
Skrajnie wyziębionego i wygłodzonego mężczyznę uratowali piotrkowscy policjanci.
W noclegowni coraz więcej bezdomnych
Już ponad 80 osób przebywa w noclegowni dla bezdomnych w Piotrkowie. Pomimo trudnych warunków, każdy może liczyć na ciepły posiłek, suche, czyste ubranie i co najważniejsze - miejsce do spania.
Region: Dzięki ogrzewalni nikt nie zamarzł
Co roku dochodzi do tragedii z powodu wychłodzeń i zamarznięć. W Tomaszowie odkąd prowadzona jest ogrzewalnia dla bezdomnych takich przypadków nie odnotowano.
13.02.2012 09:12
Kiedyś miałem rodzinę
Janusz w noclegowni mieszka od 2001 roku. Ma prawie siedemdziesiątkę na karku. Swego czasu dostał mieszkanie, nie przyjął, bo wiedział, jak to się może skończyć. Koledzy, alkohol...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat