Artykuły do tagu: Belzacka

Mistrzostwa Polski przy Belzackiej
X Letnie Mistrzostwa Polski Krasnali i Krasnalek rozgrywano na piotrkowskich kortach przy ulicy Belzackiej.
To czysta kpina, a nie targowisko
- To targowisko? To raczej kpina a nie targowisko – mówi o miejscu za tzw. „Kwadratem” przy Belzackiej jeden z mieszkańców Piotrkowa.
Skoczył z wieżowca przy Belzackiej
W poniedziałek ok. godz. 10.00 z okna na 10 piętrze w wieżowcu przy ul. Belzackiej 64 w Piotrkowie wyskoczył 45-letni mężczyzna.
Zamiast miasteczka ruchu drogowego będzie siłownia
Piotrków przygotowuje się do zagospodarowania górki przy ulicy Belzackiej - budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego. W tym roku miasto wyda na ten cel 50 tysięcy zł. Zakres inwestycji będzie większy niż na początku zakładano.
Egipskie ciemności na Kostromskiej i Belzackiej
Na fragmentach ulic Kostromskiej i Belzackiej zapanowały... ciemności. Kilka dni temu latarnie zgasły na Belzackiej, wczoraj na Kostromskiej.
Dynia na Halloween jak znalazł
Ogromnych rozmiarów dynię wyhodowali państwo Kowalewscy na swojej działce przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie.
Otworzyli trzeciego Orlika w Piotrkowie
W środę (31 października) odbyło się otwarcie trzeciego w Piotrkowie Trybunalskim kompleksu boisk wybudowanych w ramach programu “Moje boisko - Orlik 2012”.
Przygotowują się do budowy raju przy Belzackiej
Piotrkowski magistrat przygotowuje się do kolejnej inwestycji poszerzającej bazę sportowo-rekreacyjną. Na niezagospodarowanym terenie pomiędzy krytą pływalnią a kortami przy ulicy Belzackiej ma powstać kompleks pozwalający aktywnie spędzić wolny czas.
W niedzielę rano z okna wieżowca przy ul. Belzackiej w Piotrkowie wyskoczyła kobieta. O godz. 5.50 informacja o kobiecie leżącej przed blokiem wpłynęła do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Basen przy Próchnika: Dopiero rozpoczynają prace
Prace przy modernizacji basenu (ul. Próchnika) miały zakończyć się pod koniec sierpnia. Problemy przetargowe sprawiły jednak, że na nową pływalnię piotrkowianie będą czekać jeszcze dwa miesiące.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat