Artykuły do tagu: Belchatow

Dostali zarzuty za upojenie alkoholem dwulatka
Kiedy do szpitala w Bełchatowie trafił upojony alkoholem dwulatek, świadkowie twierdzili, że był to nieszczęśliwy wypadek. Prawda okazało się zupełnie inna. Trzy kieliszki wódki podało dziecku dwóch mężczyzn. Powiedzieli, że to miał być żart...
Nietrzeźwy kierowca z dożywotnim zakazem wjechał do rowu
Bełchatowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę na drodze wojewódzkiej nr 485 na wysokości Wadlewa w powiecie bełchatowskim. Stróże prawa mieli o tyle ułatwione zadanie, że wcześniej mężczyzna wjechał swoim samochodem do rowu.
Upojony alkoholem dwulatek trafił do szpitala w Bełchatowie
Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał dwuletni chłopczyk, który trafił wczoraj na izbę przyjęć Szpitala im. Jana Pawła II w Bełchatowie. Dzieckiem z objawami upojenia natychmiast zajęli się lekarze. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy zbieg okoliczności, do którego doszło na jednej z posesji w powiecie radomszczańskim, gdzie w jednym budynku mieści się dom i sklep.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w powiecie bełchatowskim
1,8 promila alkoholu we krwi miał 61-letni kierowca, który został zatrzymany przez o 20 lat młodszego mężczyznę. 41-latek zauważył, że vw golf, którym podróżował mieszkaniec gminy Bełchatów jedzie całą szerokością drogi.
Okradł swojego współlokatora
33-letni obywatel Czech okradł swojego współlokatora. Gdy mężczyzna spał złodziej zabrał kluczyki, pieniądze i dokumenty, potem uciekł.
Wybory w regionie. Kto wygrał, kto przegrał?
Dogrywka wyborcza odbyła się nie tylko w Piotrkowie. O funkcje prezydenta, burmistrza czy wójta rywalizowano także w okolicznych miastach i gminach.
Ruszają badania kliniczne w bełchatowskim szpitalu
Pacjenci mogą zyskać dostęp do nowej formy terapii, a szpital w Bełchatowie prestiżowe miejsce w historii rozwoju medycyny. Po raz pierwszy w lecznicy przy Czaplinieckiej prowadzone będą badania kliniczne.
Na prostym odcinku drogi zjechał do rowu. Kierowca golfa był pijany
Widzieli, jak kierowca golfa na prostym odcinku drogi zjechał do rowu. Kiedy chcieli udzielić pomocy kierowcy i pasażerowi volkswagena, wyczuli alkohol. Świadkowie zdarzenia wezwali policję.
Mobilne Muzeum Multimedialne przyjedzie do Bełchatowa
Mieszkańcy Bełchatowa już w najbliższy weekend będą mieli okazję obejrzeć historię niepodległej Polski w dość nietypowy sposób. Przy scenie plenerowej Miejskiego Centrum Kultury pojawi się Mobilne Muzeum Multimedialne. Na zwiedzających czekać będzie interaktywna podróż z wieloma zdjęciami, filmami i dokumentami przekazanymi w bardzo nowoczesny sposób.
Zostawił list pożegnalny i wyszedł z domu. Mężczyzna został odnaleziony
Ponad cztery godziny trwały poszukiwania 45-letniego mieszkańca gminy Kleszczów, który po kłótni z żoną wyszedł z domu, zostawiając list pożegnalny. W poszukiwania zaangażowali się policjanci, strażacy oraz pracownicy ochrony kopalni. Tuż po godzinie 23.00 w poniedziałek przemokniętego i zziębniętego mężczyznę odnalazł dzielnicowy z Kleszczowa wspólnie ze strażakami z OSP Kleszczów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat