Artykuły do tagu: Bawełnianka

Sąd nie ogłosił upadłości bełchatowskiej Bawełnianki
Powody są dwa. Po pierwsze największy wierzyciel, czyli bank wycofał swój wniosek, a po drugie spółki Bawełnianka nie stać na przeprowadzenie procesu upadłościowego, którego koszty szacowane są na ok 5 milionów złotych.
Było 50 miejsc pracy w Bawełniance. Teraz nie ma żadnego
Czy drugie centrum handlowe w Bełchatowie doczeka się w końcu otwarcia? Bełchatowianie mają obawy, że nie. Na placu budowy cisza, chociaż pozostałe do wykonania prace są raczej tylko kosmetyczne. Logo galerii zdobi już elewację, ale w środku żaden z najemców nie przygotowuje swojej powierzchni handlowej. Nawet oferty pracy zostały wycofane z bełchatowskiego pośredniaka.
Region: Kiedy otworzą Bawełniankę?
W pierwszym kwartale 2013 roku ma nastąpić wielkie otwarcie galerii Bawełnianka w Bełchatowie. Będzie to już druga galeria w mieście, bowiem od 30 listopada 2012 roku zakupy można robić w Olimpii.
Dwie bełchatowskie galerie pną się w górę
Prace przy budowie obydwu powstających w Bełchatowie galeriach handlowych idą pełną parą.
Punkt dotyczący planu zagosopodarowania przestrzennego ulicy Barlickiego w Tomaszowie, który zgodnie z intencją władz miasta zakłada powstanie w tym miejscu galerii handlowej, wzbudził największe emocje podczas wczorajszej sesji Rady Miejskiej Tomaszowa. Przeciwko budowie centrum handlowego protestują lokalni przedsiębiorcy.
Focus i Bawełnianka - nowe galerie w regionie
Po Piotrkowie przyszedł czas na Tomaszów Mazowiecki i Bełchatów. W tych miastach za kilka lat powstaną galerie rozrywkowo - handlowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat