Artykuły do tagu: Bartek

Świetlica środowiskowa oficjalne otwarta (MATERIAŁ FILMOWY)
Przy al. 3 Maja w Piotrkowie została uroczyście otwarta piąta już świetlica środowiskowa dla dzieci. "Piątka", bo tak została nazwana, przypadła do gustu najmłodszym mieszkańcom osiedla Piastowskie.
5-letni Bartek dowodzi piotrkowskimi strażakami
Strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie mają w poniedziałek nietypową służbę. To za sprawą wyjątkowego gościa. 5-letni Bartek przez cały dzień będzie pełnił stanowisko zastępcy komendanta.
Piotrowska świetlica środowiskowa "Bartek" uruchomiła kolejny oddział. "Tęcza", bo tak się nazywa, ma służyć dzieciom z zaburzeniami zachowania lub z orzeczeniem o niepełnosprawności. Oferuje nie tylko miejsce do nauki, ale też do zabawy i integracji z rówieśnikami.
Kamienica na... Saskiej Kępie. Piosenki Osieckiej w Piotrkowie
30 czerwca w piątek w Rynku Trybunalskim odbędzie się koncert z cyklu "Kamienica". Publiczność będzie mogła usłyszeć piosenki Agnieszki Osieckiej. Początek o 21:00.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat