Artykuły do tagu: BarkowiceMokre

Kto został spinningowym mistrzem Piotrkowa?
W Barkowicach Mokrych na Zalewie Sulejowskim rozgrywały się w niedzielę Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego.
Wybuchła butla z gazem w Barkowicach Mokrych
Do wybuchu butli z gazem doszło w jednym z domów w Barkowicach Mokrych w gminie Sulejów. Poszkodowany został 60-letni mężczyzna.
W Barkowicach Mokrych powstanie komisariat wodny
Starostwo Powiatowe i Komenda Wojewódzka Policji podjęli decyzję o utworzeniu komisariatu wodnego nad Zalewem Sulejowskim. Powiat przekazał już na ten cel 1,5 hektarową działkę w Barkowicach Mokrych.
Ćwiczenia formacji obrony cywilnej
Członkowie formacji obrony cywilnej testowali w piątek swoją sprawność. To wszystko za sprawą zawodów poświęconych ratownictwu wodnemu, które odbyły się w Barkowicach Mokrych. Uczestnicy musieli pokonać tor przeszkód, składający się z 7 zadań specjalnych. O zwycięstwie decydował czas.
Puchar Zalewu Sulejowskiego dla Tomasza Kacprzyka
W niedziele przy pięknej, słonecznej pogodzie w Barkowicach Mokrych na Zalewie Sulejowskim odbyły się Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Zalewu Sulejowskiego, zorganizowane przez Koło nr 12 Piotrków - Miasto i Klub Spinningowy Ziemi Piotrkowskiej.
Sezon żeglarski na Zalewie Sulejowskim rozpoczęty
W dzień Flagi Narodowej w samo południe rozpoczął się sezon żeglarski na Zalewie Sulejowskim. Tego dnia otwarta została nowa przystań w Barkowicach Mokrych.
Złowili 13 szczupaków i 76 okoni
W Barkowicach Mokrych na Zalewie Sulejowskim w typowej jesiennej scenerii rozgrywały się w niedzielę Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego.
Złowili 3 szczupaki i 130 okoni
W Barkowicach – Mokrych na Zalewie Sulejowskim w typowej jesiennej scenerii, przy porywistym wietrze i przenikliwym zimnie, rozgrywały się w niedzielę Otwarte Spinningowe Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego.
Kto złowił największego szczupaka?
Czterdziestu mistrzów spinningu, piękna pogoda i Zalew Sulejowski.
„Śmierdzi kupą, moczem i rozkładającymi się śmieciami”
Sterty śmieci, smród, a kontener na odpady zniknął. Jeden z użytkowników naszego portalu w liście do redakcji przedstawia nam obraz „rodaków na wakacjach i przedłużonych weekendach”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat