Artykuły do tagu: Bankomat

Ze szlifierką na bankomat
Próbowali włamać się do bankomatu w lokalu z automatami do gier w Piotrkowie Trybunalskim. Policję zaalarmował operator monitorujący obiekt przy ul. Wojska Polskiego. Sprawcy to mieszkańcy naszego miasta - 33-, 37- i 41-latek.
Wysadzili bankomat przy hali targowej
Bankomat przy hali targowej w Piotrkowie zniszczony. Do przestępstwa doszło w nocy z wtorku na środę.
Złodzieje kradną dane z kart bankomatowych
W Piotrkowie złodzieje kradną dane z kart bankomatowych. Do bankomatów przyczepiają specjalne paski, które sczytują dane. Później oszuści czyszczą konta osób, które w takim bankomacie pobrały pieniądze. Piotrkowska prokuratura rejonowa prowadzi dwa postępowania w tej sprawie. Ofiarą oszustów do tej pory łącznie padło 25 osób. Złodzieje ukradli ponad 64 tysięcy złotych.
Uważajmy na bankomatowych oszustów. Do piotrkowskiej policji już zgłosiło się kilka osób, którym z kont zaczęły znikać pieniądze po dokonaniu wypłaty w elektronicznej kasie. - Nie zostawiajmy potwierdzenia wypłaty w okienku, a PIN wprowadzajmy z zachowaniem ostrożności - apeluje Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.
Piotrków: Nieznani sprawcy ukradli bankomat
Zuchwała kradzież w Piotrkowie. Nieznani do tej pory sprawcy ukradli bankomat, oczywiście wraz ze znajdującymi się w nim pieniędzmi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat