Artykuły do tagu: Banaszek

Rada Miasta nie obroni Banaszka
Piotrkowscy radni postanowili zdystansować się od sprawy uchylenia mandatu swojemu koledze. Podczas poniedziałkowej sesji (24 marca) nie podjęli uchwały w sprawie wniesienia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Łodzi na zarządzenie zastępcze wojewody łódzkiego stwierdzające wygaśnięcie mandatu radnego Pawła Banaszka.
Radny będzie musiał radzić sobie sam
Rada Miasta nie zaskarży decyzji wojewody o wygaszeniu mandatu Pawła Banaszka. Radny będzie musiał radzić sobie sam.
Radni nie podjęli uchwal w sprawie PZOZ
Piotrkowscy Radni na dzisiejszej sesji nie podjęli uchwał dotyczących Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej W Piotrkowie.
Radny Banaszek zastępcą przewodniczącego
Paweł Banaszek, który pełni funkcje piotrkowskiego radnego od ostatniej sesji został wiceprzewodniczącym Komisji Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miasta. Był jedynym kandydatem.
Czy Paweł Banaszek może być radnym?
Niewykluczone, że Paweł Banaszek, dyrektor Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Piotrkowie nie będzie mógł objąć mandatu radnego. Przypomnijmy 22 stycznia piotrkowscy rajcy stwierdzili wygaśnięcie mandatu Sebastiana Ż., który został wcześniej skazany prawomocnym wyrokiem za wyłudzenie odszkodowania za sfingowaną kolizje.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat