Artykuły do tagu: Bal

24.02.2012 10:12
Bal przebierańców
Wiele radości sprawił przedszkolakom bal przebierańców, jaki zorganizowano w punkcie przedszkolnym w Łękach Szlacheckich.
Wielki Ostatkowy Bal Motocyklowy w Altamirze
Motocykle, rockowa muzyka i świetna zabawa. W ostatni weekend karnawału w Altamirze odbył się Wielki Ostatkowy Bal Motocyklowy.
Piotrków: Bawili się z Mikołajem podczas balu
Paczki od Mikołaja, konkursy dla dzieci i dorosłych, układy taneczne i mnóstwo zabawy. Około 100 dzieci wraz z opiekunami wzięło udział w Balu Mikołajkowym, na który, jak co roku pod koniec grudnia, swoich podopiecznych zaprosiło Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjne “Szansa” przy ul. Wysokiej w Piotrkowie.
Bal Motocyklisty po raz trzeci
W sobotnią noc nie tylko przedsiębiorcy świętowali. Swój bal mieli także piotrkowscy motocykliści. W restauracji Altamira odbył się III Karnawałowy Bal Motocyklisty.
Piotrków: Wyrok za zawalony balkon
Na 10 miesięcy w zawieszeniu na 3 lata za nieumyślne spowodowanie katastrofy budowlanej skazał Sąd Rejonowy w Piotrkowie współwłaścicielkę kamienicy przy Krakowskim Przedmieściu, Ewę W.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat