Artykuły do tagu: Baby

Sukces Dominiki z SP w Babach
Uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach Dominika Olejnik zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko-Plastycznym „Pani Ireno...”.
Fosforany mogą być stosowane w kebabach
Od wielu lat w Polsce, w tym w Piotrkowie kebaby cieszą się sporym wzięciem wśród mieszkańców. Punktów sprzedaży tego mięsa w naszym mieście jest wiele, w tym całodobowe. Sprawą kebabów zajął się Parlament Europejski
29-latek znaleziony martwy
29-letni mężczyzna został znaleziony martwy w piątek wieczorem na peronie w Babach w gm. Moszczenica - dowiedział się portal epiotrków.pl
Wypadek w Babach. Akt łaski dla maszynisty?
Międzynarodowy Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych zwrócił się do prezydenta RP Andrzeja Dudy o akt łaski dla ich kolegi, który odsiaduje wyrok za spowodowanie katastrofy pod Babami w 2011 roku.
Tornister pełen uśmiechów dzięki uczennicom szkoły w Babach
Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Babach, we współpracy z proboszczem parafii ks. Bogdanem Helińskim, kolejny raz przeprowadziło akcję „Tornister pełen uśmiechów”.
Krwiodawcy integrowali się na sportowo
W sobotę w Babach odbyła się Spartakiada Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK. Uczestniczyło w niej 9 zespołów: Baby Moszczenica, Gorzkowice, Wola Krzysztoporska, Pabianice, Piotrków, MPK Łódź, Idzikowice k/Opoczna i Tomaszów.
Szkoła Podstawowa w Babach wyróżniona
Szkoła Podstawowa w Babach w gm. Moszczenica została wyróżniona w Ogólnopolskim Programie Wiarygodna Szkoła i tym samym dołączyła do rankingu najlepszych szkół w całym powiecie.
Niechcący postrzelił kolegę
Z raną postrzałową głowy trafił do szpitala 31-letni mieszkaniec wsi Baby w gminie Moszczenica, Mężczyznę z broni palnej postrzelił kolega.
Trzymał w ustach 16 gramów marihuany
Policjanci spieszący z interwencją do zdarzenia drogowego w Babach, między miejscowościami Lubiatów i Baby zobaczyli stojącego bokiem na jezdni opla vectrę z rozbitym przodem.
Moszczenica: SP w Babach powiększona i z nowym patronem
Szkoła Podstawowa w Babach nowy rok szkolny świętuje podwójnie. Placówce nadano imię Janusza Korczaka oraz oddano do użytku nowo wybudowaną salę sportową. Do tej pory dzieci ćwiczyły w jednej z klas lekcyjnych. Nowy obiekt połączony jest ze starym budynkiem specjalnym łącznikiem. Koszt całej budowy to ponad 2,7 mln zł.

fot. AW

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat