Artykuły do tagu: Babcia

Babciu, dziadku nie dajcie się oszukać!
Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta, w czasie których doceniamy i dziękujemy im za ofiarowane serce, dobroć i miłość, nieustanny trud i poświęcenie. Składamy podziękowania za całe dobro, które wnoszą do życia naszych rodzin, za troskę, mądrość i siłę niezbędną do pokonywania codziennych trudności. - Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka zadbajmy o to, aby nasi bliscy nie padli ofiarą oszustów - apelują policjanci.
Na Węgrzech dziadkowie i babcie, pomagając w wychowywaniu wnuków, mogą liczyć na dodatkowy zasiłek. Niewykluczone, że podobnie będzie u nas.
W SP w Szydłowie pamiętali o babciach i dziadkach
W Szkole Podstawowej w Szydłowie odbyła się 23 stycznia wyjątkowa uroczystość – uczniowie klas I - III i przedszkolaki występowali dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta.
Pijana babcia upuściła niemowlaka
Rodzice zostawili dziecko pod opieką babci, a ta naraziła je na niebezpieczeństwo. W środę radomszczańscy policjanci odebrali zgłoszenie od rodziców 4-miesięcznego niemowlęcia, twierdzili, że zostawili dziecko pod opieką babci, a gdy wrócili, okazało się, że na główce malucha jest siniak. Na miejscu policjanci zastali rodziców chłopca, 40-letnią babcię oraz jej 45-letniego konkubenta. Rodzice byli trzeźwi natomiast babcia i jej przyjaciel mieli ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kobieta twierdziła, że dziecko jej się wyślizgnęło, gdy nosiła je na rękach.
20.01.2017 19:00
Święto babci i dziadka
Już w najbliższy weekend będziemy obchodzić kolejno Dzień Babci oraz Dzień Dziadka - święta, o których nie może zapomnieć żaden wnuczek i wnuczka. Zapytaliśmy małych ekspertów za co kochają swoich dziadków, jak lubią spędzać z nimi czas i czego im życzą w dniu ich święta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat