Artykuły do tagu: BMW

BMW wjechało w zabytkową kapliczkę
Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 6.50 w Studziannej w powiecie opoczyńskim. Kapliczka, w którą wjechał 29-letni mężczyzna przygniotła przód samochodu. Kierowca był nietrzeźwy, miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie.
Młody kierowca bmw wpadł w poślizg i wjechał w… sklep
Wpadł w poślizg i uderzył w ścianę sklepu. 22-letni kierowca bmw jechał za szybko i stracił panowanie nad autem.
18-letni kierowca bmw nie przeżył wypadku
Do tragicznego wypadku doszło 22 grudnia około 1.20 na drodze krajowej 48 pomiędzy miejscowościami Brudzewice i Małoszyce w powiecie opoczyńskim. Zginął 18-letni kierowca. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.
BMW uderzyło w betonowy przepust
34-letnia piotrkowianka straciła panowanie nad samochodem i uderzyła w betonowy przepust. Do zdarzenia doszło w poniedziałek o godzinie 7.35 we Włodzimierzowie.
Pijany kierowca bmw śmiertelnie potrącił rowerzystkę
60-letnia rowerzystka zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek na drodze w powiecie bełchatowskim. Sprawca – 29-letni kierowca bmw – był pijany.
Wypadła z drogi i uderzyła w drzewo
Na szczęście kierującej bmw kobiecie nic się nie stało, do tej kolizji doszło w sobotę, ok. 6.00 rano na ulicy Wolborskiej, nieopodal zjazdu na trasę S8. Jak poinformowali nas policjanci kierująca została ukarana mandatem karnym.
Powybijał szyby w bmw. Niepotrzebnie go poniosło
Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu piotrkowskiego, który uszkodził zaparkowany przed sklepem samochód. Właściciel ocenił straty na 1500 zł.
Wypadek na DK 1, zginął mieszkaniec gminy Gorzkowice
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Dąbrowa (gmina Kamieńsk).
BMW dachowało na ul. Karolinowskiej
Na ulicy Karolinowskiej w Piotrkowie 18-letni kierowca BMW 318, jadąc w kierunku Łódzkiej, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków drogowo-atmosferycznych, stracił panowanie nad autem i dachował.
Zatrzymali złodzieja i odzyskali skradzione BMW
Policjanci z komisariatu w Wolborzu zatrzymali sprawcę kradzieży samochodu. Młody mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa, kiedy jeździł skradzionym BMW wraz z kolegami. Za kradzież samochodu grozi kara 5 lat więzienia.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat