Artykuły do tagu: BLASK

Cukierki od Mikołaja i jego pomocników
Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził w piątek piotrkowskich uczniów. Przed godziną 8.00 pojawili się przed Szkołą Podstawową nr 2 w Piotrkowie. Święty Mikołaj wraz z policjantami i pracownikami piotrkowskiego WODRDu opowiadali dzieciom, jak bezpiecznie dotrzeć do szkoły. Oczywiście nie obyło się bez prezentów.
Dzieci z Piotrkowa obdarowane przez GDDKiA
Grupa blisko 60 dzieci z klas I - IV Stowarzyszenia Podstawowych Szkół Katolickich z Piotrkowa Trybunalskiego, otrzymała od łódzkiego Oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad elementy odblaskowe i materiały edukacyjne.
Śmiertelny wypadek w Kolonii Żuchowice
20-letni kierowca najechał na leżącą na jezdni kobietę. 66-latka nie żyje. Do zdarzenia doszło 23 stycznia około godziny 18 w Kolonii Żuchowice w gm. Gorzkowice.
Cukierki i odblaski od Mikołaja
Cukierki i odblaski otrzymali w czwartek piotrkowscy uczniowie od samego Mikołaja, który wraz z pracownikami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Piotrkowie i policją pojawił się przy piotrkowskich szkołach.
Cukierek od Mikołaja, rózga od dzieci
Grzeczni kierowcy dostawali od Mikołaja cukierki, niegrzeczni – rózgi wręczane przez dzieci.
Pracownicy piotrkowskiego WORD-u, policjanci i strażacy zorganizowali 6 grudnia akcję „Mikołaj na drodze”. Służbom pomagały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13.
Przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji, Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Starostwa Powiatowego i Urzędu Gminy w Moszczenicy wzięli wczoraj udział w akcji "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Mieszkańcy z terenu gminy Moszczenica otrzymali kamizelki i opaski odblaskowe. Zamysł akcji był jasny: nie karać, a edukować w kwestii bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Burmistrz rozdaje odblaski
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros kupił dla mieszkańców gminy opaski odblaskowe.
Policja apeluje: Pamiętajcie o odblaskach!
2015 jest rokiem niechronionych uczestników ruchu na drogach ziemi piotrkowskiej. Z inicjatywy komendanta policji mł. insp. Dariusza Walichnowskiego na terenie podległym piotrkowskiej Komendzie prowadzone są intensywne działania ukierunkowane właśnie na „niechronionych”.
Taneczne sukcesy zespołów z MOK
Za nami weekend tanecznych sukcesów młodych piotrkowian.
Odblaskowy Anioł odwiedził Piotrków
Maciej Stawinoga, czyli Odblaskowy Anioł w kolejną podróż po kraju wyruszył w wigilię Bożego Narodzenia. Odwiedził między innymi Gdańsk, Warszawę, Bełchatów, a dzisiaj Piotrków. Rozdaje odblaski wszystkim potrzebującym uczestnikom ruchu drogowego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat