Artykuły do tagu: BIK

W Tomaszowie wystąpi Piotr Rubik
Koncert Piotra Rubika z Chórem i Orkiestrą odbędzie się w Tomaszowie w ramach Tygodnia Antoniańskiego.
Jak traci się zdolność kredytową i czy istnieje możliwość pożyczenia bez BIK?
Na zdolność kredytową wpływają czynniki, które są bezpośrednim efektem działania klienta. Są to przede wszystkim zarobki, wydatki oraz rozsądek. W zdolności ma swój udział również historia kredytowa, bo co z tego, że klient zarabia dużo pieniędzy jak nie potrafi nimi zarządzać i ma już kilka nieregularnie spłacanych pożyczek i kredytów? Historia kredytowa sumuje się na tak zwany scoring BIK. Im więcej punktów ma klient, tym lepiej. O samej zdolności do spłaty kredytu decyduje bank lub firma pożyczkowa, w których wniosek składa potencjalny pożyczkobiorca.
Bez BIK – czy taka pożyczka to dobre rozwiązanie?
Według danych Biura Informacji Kredytowej aż 90% znajdujących się w bazie BIK wpisów jest pozytywnych. Tak się jednak składa, że te pozostałe 10% to aż 2,3 mln Polaków, którzy z różnych przyczyn nie cieszą się dobrą zdolnością kredytową. Jednocześnie to właśnie te 10% bardzo często potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego w postaci pożyczki.
Tancerze zjechali do Piotrkowa
700 młodych tancerzy z całego kraju bierze udział w Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej „O Złotego Piotrka”. Imprezę organizują: Miejski Ośrodek Kultury i Klub Kultury „Jaskółczyn”.
Rodzina i przyjaciele na rowerze
Piotrkowski PTTK zaprasza 23 maja na wycieczkę rowerową RODZINA i PRZYJACIELE. Start o 10.00 z placu Czarnieckiego. Zapisy przyjmowane są do piątku.
Kostkę Rubika mają w małym palcu
Najszybsi układają ją w pięć i pół sekundy, a do poznania jest jakieś 43 tryliony kombinacji. Mowa o kostce Rubika. W sobotę najlepsi z regionu spotkali się w Piotrkowie.
Niezapomniane gry niezapomnianych lat
Na naszych podwórkach coraz rzadziej można zauważyć dzieci bawiące się w coś, co nie ma połączenia z internetem. Coś, co wymaga wysiłku fizycznego. A kiedyś, jeszcze nie tak przecież dawno, było inaczej. Zupełnie inaczej.
Będą układać Kostkę Rubika na czas
Nie lada gratka czeka na miłośników układania Kostki Rubika.
Małpy znów się spodobały
„Planeta Małp” w wykonaniu zespołu Bik Kayk znów spodobała się jurorom.
Bik Kayk świętował 25-lecie. Zagrał syn Riedla
To była podwójna uroczystość. 25-lecie świętował piotrkowski zespól taneczny Bik Kayk prowadzony od zawsze przez instruktora i choreografa Tomasza Balcerka. A wszystko podczas X jubileuszowych Impresji Tanecznych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat