Artykuły do tagu: BIK

Jak traci się zdolność kredytową i czy istnieje możliwość pożyczenia bez BIK?
Na zdolność kredytową wpływają czynniki, które są bezpośrednim efektem działania klienta. Są to przede wszystkim zarobki, wydatki oraz rozsądek. W zdolności ma swój udział również historia kredytowa, bo co z tego, że klient zarabia dużo pieniędzy jak nie potrafi nimi zarządzać i ma już kilka nieregularnie spłacanych pożyczek i kredytów? Historia kredytowa sumuje się na tak zwany scoring BIK. Im więcej punktów ma klient, tym lepiej. O samej zdolności do spłaty kredytu decyduje bank lub firma pożyczkowa, w których wniosek składa potencjalny pożyczkobiorca.
Bez BIK – czy taka pożyczka to dobre rozwiązanie?
Według danych Biura Informacji Kredytowej aż 90% znajdujących się w bazie BIK wpisów jest pozytywnych. Tak się jednak składa, że te pozostałe 10% to aż 2,3 mln Polaków, którzy z różnych przyczyn nie cieszą się dobrą zdolnością kredytową. Jednocześnie to właśnie te 10% bardzo często potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego w postaci pożyczki.
Tancerze zjechali do Piotrkowa
700 młodych tancerzy z całego kraju bierze udział w Piotrkowskiej Panoramie Tanecznej „O Złotego Piotrka”. Imprezę organizują: Miejski Ośrodek Kultury i Klub Kultury „Jaskółczyn”.
Rodzina i przyjaciele na rowerze
Piotrkowski PTTK zaprasza 23 maja na wycieczkę rowerową RODZINA i PRZYJACIELE. Start o 10.00 z placu Czarnieckiego. Zapisy przyjmowane są do piątku.
Kostkę Rubika mają w małym palcu
Najszybsi układają ją w pięć i pół sekundy, a do poznania jest jakieś 43 tryliony kombinacji. Mowa o kostce Rubika. W sobotę najlepsi z regionu spotkali się w Piotrkowie.
Niezapomniane gry niezapomnianych lat
Na naszych podwórkach coraz rzadziej można zauważyć dzieci bawiące się w coś, co nie ma połączenia z internetem. Coś, co wymaga wysiłku fizycznego. A kiedyś, jeszcze nie tak przecież dawno, było inaczej. Zupełnie inaczej.
Będą układać Kostkę Rubika na czas
Nie lada gratka czeka na miłośników układania Kostki Rubika.
Małpy znów się spodobały
„Planeta Małp” w wykonaniu zespołu Bik Kayk znów spodobała się jurorom.
Bik Kayk świętował 25-lecie. Zagrał syn Riedla
To była podwójna uroczystość. 25-lecie świętował piotrkowski zespól taneczny Bik Kayk prowadzony od zawsze przez instruktora i choreografa Tomasza Balcerka. A wszystko podczas X jubileuszowych Impresji Tanecznych.
Taneczne sukcesy zespołów z MOK
Za nami weekend tanecznych sukcesów młodych piotrkowian.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat