Artykuły do tagu: BHTPiotrkowianin

04.08.2014 22:49
Dublet był blisko
Szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski nie obronili tytułu mistrza Polski w plażowej piłce ręcznej, złoto wywalczyły natomiast reprezentantki tego klubu
BHT Piotrkowianin utrzymał pozycję lidera
W III rundzie Mistrzostw Polski Radom Open 2014 szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin Juko Piotrków Trybunalski zajęli trzecie miejsce, mimo to udało im się utrzymać pozycję lidera, podobnie jak szczypiornistkom tego zespołu, które wygrały turniej w Radomiu.
Szczypiorniści zespołu BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski wygrali drugi turniej mistrzowski zaliczany do klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w Plażowej Piłce Ręcznej.
BHT Piotrkowianin: W tym roku medalu nie będzie
Plażowi szczypiorniści mistrza Polski BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Tryb. zajęli ostatecznie szóste miejsce podczas finału European Beachhandball Tour 2014.
Piotrkowianin walczy o Klubowe Mistrzostwo Europy
Mistrzowie Polski w plażowej piłce ręcznej udanie rozpoczęli walkę o klubowe Mistrzostwo Europy. W piątek 30 maja, w pierwszym meczu fazy grupowej Finału European Beachhandball Tour 2014 polscy szczypiorniści pokonali po shoot-outach rosyjski zespół BHC SKKM Ekaterinodar.
BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski – plany na nowy rok
Minęło prawie pół roku od kiedy drużyna BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski wywalczyła Mistrzostwo Polski w piłce ręcznej plażowej i historyczny awans do finału European Beachhandball Tour.
BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski Mistrzem Polski
W niedzielę 21 lipca, końca dobiegły zmagania plażowych szczypiornistów. Po serii czterech turniejów, których celem było wyłonienie mistrzowskiej drużyny, bezapelacyjnym zwycięzcą okazał się Piotrkowianin.
Walka o mistrzostwo Polski rozpoczęta
BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski wygrał pierwszy z cyklu czterech turniejów mistrzostw Polski w plażowej piłce ręcznej.
BHT Piotrkowianin walczy z najlepszymi
Mimo, że sezon piłki ręcznej plażowej dopiero nabiera tempa, zawodnicy BHT Piotrkowianin JUKO Piotrków Trybunalski starają się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, by zmierzyć się na piasku z najlepszymi zarówno w kraju i jak i za granicą.
W ręczną grają na plaży
Sekcja plażowej piłki ręcznej działa od niedawna przy Miejskim Klubie Sportowym „Piotrkowianin”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat