Artykuły do tagu: Bójka

Klienci baru pobili się z obsługą
Klienci jednego z barów w Radomsku wszczęli awanturę i zaczęli dewastować lokal. Obsługa zareagowała stanowczo i doszło do bójki.
Bójka pseudokibiców. Policja zatrzymała 8 osób
Pomiędzy dwiema grupami „kibiców” doszło do bójki. Na osiedlu Binków w Bełchatowie interweniowała policja. Zatrzymano 8 mężczyzn w wieku od 21 do 33 lat. Zarzuty udziału w bójce dostało 5 osób. Dodatkowo dwóch mężczyzn odpowie też za przestępstwo narkotykowe.
Pięć osób pobiło się w centrum Kamieńska
Trzech nietrzeźwych mężczyzn w wieku 19 i 20 lat trafiło do aresztu po bójce do jakiej doszło w nocy z 9 na 10 grudnia w centrum Kamieńska w powiecie radomszczańskim. Wszyscy byli pijani. Grożą im 3 lata więzienia.
Międzynarodowa awantura pod Kwadratem?
Według naszych informacji, w nocy z soboty na niedzielę przy ul. Belzackiej w Piotrkowie doszło do sprzeczki pomiędzy Polakami, Ukraińcami i Hindusami.
Piotrków: Bójka przed dyskoteką
Ojciec pobity przez natarczywego wielbiciela córki. Do zdarzenia doszło w sobotnią noc.
Zarzuty udziału w bójce usłyszało już dziewięciu mężczyzn w wieku od 20 do 32 lat. Trzech z nich odpowie również za uszkodzenie mienia.
Kłótnia przerodziła się w bójkę, a ta zakończyła się złamaniem ręki jednego z uczestników bijatyki i uszkodzeniem samochodu przypadkowej osoby.
Kilkudziesięciu pseudokibiców z Lubochni i Żarnowa wzięło udział w regularnej bijatyce. Ranny został jeden z fanów miejscowego klubu. Mężczyzna dostał butelką w głowę, na szczęście obrażenia okazały się niegroźne. Przez chuligańskie wybryki sędzia musiał przerwać spotkanie.
23 grudnia około godziny 18.30 na osiedlu Żołnierzy POW w Bełchatowie doszło do bójki między dwoma kilkudziesięcioosobowymi, zantagonizowanymi grupami pseudokibiców drużyn piłkarskich.
Piotrków: Święto policji na pięści
Po południu zostali odznaczeni przez komendanta, wieczorem brali udział w bójce przed jedną z piotrkowskich restauracji. Święto policji nie dla wszystkich funkcjonariuszy skończyło się szczęśliwie. W bójce uczestniczyli zarówno funkcjonariusze po służbie, cywile, jak i policjanci będący na służbie. Kilka osób doznało obrażeń. Lokalne prokuratury prowadzą dwa postępowania związane z tymi wydarzeniami. Tymczasem policja sprawy komentować nie chce.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat