Artykuły do tagu: Awaria

Bilans poniedziałkowej burzy
Powyrywane drzewa, złamany słup energetyczny, pozrywane linie średniego napięcia, pozrywane dachy, leżące na jezdniach konary to bilans nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem około 16-tej. Największe wyładowania atmosferyczne były w okolicy Hali Targowej.
Bełchatów: Kłopoty z sygnalizacją
Korki, przechodnie przebiegający między samochodami, stłuczki i modlitwa o to, by kierowca, który ma pierwszeństwo, jednak mignął światłami i pozwolił skręcić. Tak przez kilka dni wyglądała drogowa rzeczywistość w centrum miasta. Plaga, pech, przypadek? - zastanawiają się kierowcy. I dodają, że ze sprawdzianu na szybkość reakcji oni wyszli lepiej niż zarządcy dróg.
Najpierw zepsuła się sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, 1 Maja i 9 Maja.
Awaria nadajnika Polsatu na wieży ciśnień
Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa FM naziemny nadajnik Polsatu znajdujący się na wieży ciśnień jest poważnie uszkodzony.
Bilans piątkowej nawałnicy
Pozrywane dachy, powyrywane drzewa, pozrywane linie energetyczne - to bilans nawałnicy jaka w piątek wieczorem przeszła nad powiatem piotrkowskim.

foto: R.Różycki

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat