Artykuły do tagu: Awaria

Skutki mrozów dotknęły także zwierzęta. W schronisku brakuje bieżącej wody. Zamarznięte i popękane rury utrudniają pracę pracownikom piotrkowskiego schroniska.
Piotrków: Dwadzieścia tysięcy osób bez ogrzewania
Od północy ponad dwadzieścia tysięcy mieszkańców Piotrkowa pozbawionych było dostawy ciepła. Awaria objęła obszar od ulicy Słowackiego na zachód i południe aż do ulicy Wroniej.
Od wczoraj wiele budynków przy ulicy Górnej w Piotrkowie jest pozbawionych ciepła. Z powodu awarii związanej z wyciekiem wody ciepło nie jest dostarczane m.in.: do Szkoły Podstawowej nr 13.
Najpoważniejsza w ostatnich latach awaria wodociągowa w gminie Gorzkowice została właściwie już usunięta. Od niedzieli wody pozbawieni byli mieszkańcy kilku największych ulic w stolicy gminy, a także Urząd Gminy. Wczoraj wieczorem wszystko wróciło do normy.
Gorzkowice: Poważna awaria sieci wodociągowej
- To największa awaria wodociągowa w ostatnich latach - przyznał wójt gminy Gorzkowice Alojzy Włodarczyk. Od wczoraj służby gminne próbują usunąć awarię, jednak jak na razie bezskutecznie. Wody nie ma na ul. Kościelnej, Szkolnej i przyległych.
Osiedle Piastowskie: Problemy z prądem
Co najmniej do 16.00 pozbawieni będą energii elektrycznej mieszkańcy części osiedla Piastowskie w Piotrkowie. Brak zasilania związany jest z wymiana dwóch słupów uszkodzonych po wichurze jaka nawiedziła Piotrków na początku sierpnia. Przypomnijmy, że wtedy powalone drzewa złamały jeden słup, a dwa lekko uszkodziły.
Osiedle Piastowskie: awaria usunięta
Od rana trwało usuwanie skutków wczorajszej nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem około godziny 16-stej. Mieszkańcy kilku bloków na osiedlu Piastowskie pozbawieni byli prądu prawie 24 godziny.
Bilans poniedziałkowej burzy
Powyrywane drzewa, złamany słup energetyczny, pozrywane linie średniego napięcia, pozrywane dachy, leżące na jezdniach konary to bilans nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem około 16-tej. Największe wyładowania atmosferyczne były w okolicy Hali Targowej.
Bełchatów: Kłopoty z sygnalizacją
Korki, przechodnie przebiegający między samochodami, stłuczki i modlitwa o to, by kierowca, który ma pierwszeństwo, jednak mignął światłami i pozwolił skręcić. Tak przez kilka dni wyglądała drogowa rzeczywistość w centrum miasta. Plaga, pech, przypadek? - zastanawiają się kierowcy. I dodają, że ze sprawdzianu na szybkość reakcji oni wyszli lepiej niż zarządcy dróg.
Najpierw zepsuła się sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, 1 Maja i 9 Maja.
Awaria nadajnika Polsatu na wieży ciśnień
Jak nieoficjalnie dowiedziała się Strefa FM naziemny nadajnik Polsatu znajdujący się na wieży ciśnień jest poważnie uszkodzony.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat