Artykuły do tagu: Awaria

Pracownicy Piotrkowskich Wodociągów bardziej czujni zimą
Zima to trudny czas dla piotrkowskich wodociągów. Niskie temperatury niekorzystnie wpływają na stan rur. W niedzielę przez kilka godzin wody zabrakło w pięciu blokach na osiedlu Targowa w Piotrkowie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak wygląda stan rurociągów w całym mieście.
Od pół roku żyją bez wody. Czytaj najnowszy
Kamienica w centrum miasta. Lokatorzy od prawie 6 miesięcy (!) żyją bez wody. W kuchni, w ganku i w łazience - wszędzie stoją wielkie baniaki z wodą. Nie było klęski żywiołowej, Piotrkowa nie dotknęła susza, jednak nie wszyscy mogą korzystać z dobrodziejstw cywilizacji. Dlaczego?
Pięć bloków było bez wody
Do awarii sieci wodociągowej doszło w niedzielę na osiedlu Targowa w Piotrkowie.
Technologia jak z „Gwiezdnych wojen”
Kosztował 800 tysięcy zł netto, ale warto było, bo teraz można usuwać awarie sieci kanalizacyjnej bez rozkopywania np. skrzyżowania. To oznacza, że felerna rura zostanie szybciej naprawiona.

Uwaga! Awaria sygnalizacji świetlnej na Armii Krajowej/Sikorskiego
Od rana nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Armii Krajowej/Sikorskiego. Ruchem kierowała policja.
W piątek wieczorem będzie ciepła woda?
Jest szansa, że w piątek wieczorem do wszystkich piotrkowskich osiedli dotrze ciepła woda. Wczoraj MZGK informował o awarii sieci ciepłowniczej, w efekcie czego część miasta zlokalizowana na wschód od torów kolejowych pozbawiona była dostaw.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Piotrkowie poinformował, że w związku z awarią sieci ciepłowniczej zlokalizowanej na prywatnej posesji przy ul. Sienkiewicza, dostawy ciepła do odbiorców na wschód od torów PKP są wstrzymane.
Jest awaria, nie ma wody!
Od kilkunastu godzin mieszkańcy niektórych rejonów miasta nie mają wody. Awarie mają zostać usunięte w przeciągu 3 - 4 godzin.
Czy w Piotrkowie mamy gaz łupkowy?
Z takim pytaniem, zadanym nieco z przekąsem, przyszedł do nas jeden z mieszkańców miasta. Przyszedł, bo od dłuższego czasu obserwował, jak przy ul. Krakowskie Przedmieście z ziemi wydobywa się gaz i... nikt na to nie reaguje.
Ostrożnie na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza!
Uwaga kierowcy! Nie działa sygnalizacja na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat