Artykuły do tagu: Audycja

Działacze kultury z Radomska zostali...radiowcami
W związku z epidemią koronawirusa wiele branż boryka się z poważnymi trudnościami w funkcjonowaniu, a niektóre zostały całkowicie sparaliżowane. Stało się tak z instytucjami kultury w całym kraju, które zostały zmuszone do odwołania spektakli, koncertów, czy warsztatów oraz innych wydarzeń co uniemożliwiło im działanie w dotychczasowej formule. Sytuacja ta zmusza do szukania innowacyjnych rozwiązań. Dobrym przykładem takiego działania jest projekt "Kultura ma głos", powstający w radomszczańskim Miejskim Domu Kultury.
Wyjątkowy jubileusz Strefy Aktualnych Hitów
3000 notowanie listy przebojów Radia Strefa FM odbędzie się już w najbliższy piątek. Strefa Aktualnych Hitów świętuje swój jubileusz i zaprasza na specjalne wydanie.
Polska zakocha się w Piotrkowie?
Piotrków Trybunalski ponownie będzie miał okazję zwrócić na siebie uwagę całego kraju. Już w niedzielę o 10:15 w programie telewizyjnym "Zakochaj się w Polsce" telewidzowie będą mogli poznać uroki miasta. Transmisja w TVP 1.
Dlaczego chorujemy w okresie jesienno-zimowym?
- W okresie jesienno-zimowym spotykamy się z infekcjami dróg oddechowych, które spowodowane są przez wirusy - mówiła na antenie Strefy FM doktor nauk medycznych Izabela Męksarska-Paradowska, pediatra z poradni dziecięcej NZOZ Medicall w Piotrkowie.
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Piotrkowie Trybunalskim, włączając się w obchody "Roku Kolberga" organizuje w najbliższy piątek (17 października) o godz. 17:00 interesującą audycję słowno-muzyczną.
Od 5 lat
Jest śmiech, a czasem nawet chichot z rzeczywistości, z tego co ważne i mniej ważne. Ale bywa też całkiem serio. Jednym słowem jest różnie... Jak to w “Maglu”...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat