Artykuły do tagu: Atak

Kibole napadli na policjantów
Radomszczańska prokuratura postawiła zarzuty pseudokibicom, którzy brali udział w konfrontacji z policją. Do zdarzenia doszło w weekend w gminie Gidle.
Kibic Widzewa zaatakowany nożem
Łódzcy policjanci zatrzymali dwie osoby, mogące mieć coś wspólnego z atakiem na 30-letniego mężczyznę na kilkanaście minut przed meczem Widzewa Łódź. Ofiarę raniono czterokrotnie. Kibic przebywa w szpitalu. Jego stan nadal jest poważny.
Marszałek Sejmu z wizytą w Piotrkowie
Małgorzata Kidawa-Błońska, marszałek Sejmu RP spotkała się w środę w jednej z piotrkowskich restauracji z działaczkami społecznymi z Piotrkowa i regionu.
Jedyna taka... Julita Kuczkowska!
- Jeden ze znajomych, po dłuższym czasie powiedział mi, że dopóki mnie nie poznał miał inne zdanie na temat osób niepełnosprawnych. Wcześniej uważał, że takie osoby nie mają nic do powiedzenia, że nic w życiu nie robią. Dopiero znajomość ze mną pokazała mu, że jestem taka sama jak inne kobiety, a wózek mnie nie definiuje - mówi Julita Kuczkowska, kandydatka w konkursie Miss Na Wózku.
O nawałnicy w telefonie i telewizji
Ostrzeżenia o nawałnicach, powodzi czy innych zdarzeniach, mogących zagrażać naszemu życiu lub zdrowiu, od 1 stycznia 2015 roku będziemy mogli zobaczyć w telefonach komórkowych (smartfonach) i na ekranie telewizorów. Umożliwi to Regionalny System Ostrzegania (RSO).
Zadał cios nożem – został zatrzymany
Nawet 25 lat więzienie grozi nożownikowi z Piotrkowa, który w marcu ugodził nożem przypadkowego przechodnia. Dopiero publikacja w mediach portretu pamięciowego młodocianego bandyty pozwoliła na jego zatrzymanie.
Piotrków: Zadał cios w klatkę piersiową 19-latka
Piotrkowscy policjanci prowadzą czynności w sprawie usiłowania dokonania zabójstwa. Zdarzenie miało miejsce 21 marca 2013 roku około godziny 21.15 w Piotrkowie Trybunalskim na ulicy Słowackiego.
UWAGA !!! ATAK TROJANA NA STRONIE PORTALU.
Dzisiejszego wieczora nastąpił atak hakerski na stronę.
Piotrków: Inauguracja roku akademickiego w WSH
Studenci piotrkowskich uczelni pierwsze zajęcia mają już za sobą. Rok akademicki rozpoczął się bowiem w poniedziałek, jednak na oficjalną inaugurację trzeba było poczekać. W sobotę uroczystość odbyła się w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat