Artykuły do tagu: Artyści

Artyści w czasie epidemii
Jedni tworzą w domu, drudzy nadal występują, choć w jedynie dozwolonej formie, czyli online. A jeszcze inni zmienili branżę. Przynajmniej na czas epidemii. Tak właśnie postąpił pochodzący z Piotrkowa artysta, który został kurierem.
Sprawdź, kto wystąpi na Imieninach Piotrków
W tym roku Imieniny Piotrków świętować będziemy 22 i 23 czerwca. Jak zawsze dni miasta uświetnią koncerty.
Rozpoczął się drugi dzień Interakcji w Piotrkowie. W czwartek o godzinie 11.00 artyści, wolontariusze oraz mieszkańcy miasta zebrali się w Rynku Trybunalskim, aby zjeść "drugie śniadanie". Spotkanie zorganizowane zostało nie tylko dla wspólnego posiłku, ale także, by lepiej się poznać i porozmawiać.
Nowy album z serii Artyści Piotrkowscy
Już w najbliższą niedzielę Ośrodek Działań Artystycznych zaprezentuje nową publikację z serii Artyści Piotrkowscy, poświęconą życiu i twórczości projektantki szkła Barbarze Urbańskiej-Miszczyk. Prezentacji albumu będzie towarzyszyć okolicznościowa wystawa prac artystki.
„Boczny Tor” z Piotrkowa wyróżniony
„Boczny Tor” z piotrkowskiego Ośrodka Edukacji Artystycznej został wyróżniony podczas 23. Spotkań Amatorskich Artystycznych Zespołów Seniorów organizowanych przez Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi.
Piotrkowscy artyści w Gidlach – wystawa
Pejzaże, abstrakcje oraz "blues w malarstwie i malarstwo w bluesie" – w Gidlach po raz pierwszy odbył się Międzynarodowy plener malarski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat