Artykuły do tagu: ArturOstrowski

Ponad 96% placówek w Piotrkowie i powiecie za strajkiem
Nauczyciele z 77 na 80 placówek oświatowych w Piotrkowie i powiecie piotrkowskim opowiedzieli się za strajkiem, który zaplanowano na 8 kwietnia – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Ostateczne wyniki referendum mają być znane jeszcze w poniedziałek 25 marca.
Artur Ostrowski: Strajk nauczycieli na pewno się odbędzie
Artur Ostrowski, b. poseł SLD i działacz Związku Nauczycielstwa Polskiego twierdzi, że strajku pedagogów nie da się uniknąć. Termin na razie nie jest znany, ale na pewno dojdzie do niego jeszcze w tym roku szkolnym.
Artur Ostrowski kandydat do Sejmiku Województwa Łódzkiego
Artur Ostrowski, kandydat SLD na radnego do Sejmiku Województwa Łódzkiego, od 20 lat należy do grona najaktywniejszych polityków naszego regionu. Doświadczenie polityczne, parlamentarne i samorządowe zdobywał będąc posłem, wicewojewodą łódzkim i radnym miejskim w Piotrkowie.
Artur Ostrowski kandydatem na... kandydata
W środę w Piotrkowie gościł lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej Włodzimierz Czarzasty. Przedstawiciele piotrkowskiej lewicy zorganizowali konferencję prasową, podczas której dziennikarze dowiedzieli się, że Artur Ostrowski (były poseł i szef lokalnych struktur SLD) będzie kandydował...
Artur Ostrowski na prezydenta?
Za kilkanaście miesięcy wybory samorządowe. Ktoś powie, że to daleka przyszłość. Ale nie politycy.
W Piotrkowie bez pochodu pierwszomajowego
W tym roku w Piotrkowie nie będzie pochodu pierwszomajowego. Działacze lewicy w tym SLD maszerować będą w Łodzi, gdzie 1 maja odbędzie się Manifestacja "Święto Ludzi Pracy".
A.Ostrowski: Ludzie nie mogą lądować na bruku
Poseł Artur Ostrowski apeluje do piotrkowskich radnych, aby przyjrzeć się problemom mieszkańców miasta, objętych wyrokiem eksmisyjnym z prawem do lokalu socjalnego.- Tacy ludzie mają prawo przebywać w swoich dotychczasowych mieszkaniach do momentu przyznania lokalu socjalnego, tymczasem coraz częściej są wyrzucani przez właścicieli kamienic, którzy tego prawa nie respektują. Trzeba coś z tym zrobić - mówi poseł SLD.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat