Artykuły do tagu: ArmiiKrajowej

Kierowca opla potrącił rowerzystę
40-letni kierowca opla vivaro nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 64-letniemu rowerzyście.
 Armii Krajowej: Spłonął volkswagen
W piątek po godzinie 14.30 w okolicy skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Słowackiego w Piotrkowie doszło do groźnie wyglądającego pożaru.

fot. K. Plackowski
Dmowskiego/Armii Krajowej/Żelazna: Kiedy powstanie rondo?
Kiedy u zbiegu ulic Dmowskiego, Żelazna i Armii Krajowej powstanie rondo? - o to pytali radni podczas ostatniej (25 III) sesji Rady Miasta Piotrkowa.
Mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych
75-letni mieszkaniec Piotrkowa trafił do szpitala z pęknięciem podstawy czaszki. Mężczyzna został potrącony przez samochód.
Konkurs na najładniej ukwiecony balkon!
Zieleń wokół nas... do udziału w ósmej już edycji konkursu na najładniej ukwiecony balkon, bądź ogródek zaprasza mieszkańców osiedla Rada Osiedla Armii Krajowej w Piotrkowie.
Awaria! Nie będzie ciepła i ciepłej wody
Jak informuje Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Armii Krajowej pękła jedna z magistrali ciepłowniczych.
Nie było pieniędzy - park nadal zaniedbany
Park u zbiegu Armii Krajowej i Górnej w Piotrkowie – niegdyś jeden z ładniejszych parków osiedlowych w mieście – obecnie straszy swoim wyglądem i zniechęca do jakiegokolwiek wypoczynku.
Zderzenie ciężarówki z oplem
Jedna osoba została ranna w wypadku drogowym, do którego doszło w alejach Armii Krajowej w Piotrkowie.
Kierowcy nie mogą doczekać się ronda
- Tamtędy nie jest łatwo przejechać. Skrzyżowanie jest bardzo niebezpieczne. Trzeba bardzo uważać i mieć oczy dookoła głowy – mówią piotrkowscy kierowcy o skrzyżowaniu Armii Krajowej/Dmowskiego/Żelazna. Przebudowa i reorganizacja ruchu jest w tym miejscu planowana od dawna.
Kierowcy wolą szybciej niż bezpieczniej?
Niedawno zmieniono organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Polnej i Armii Krajowej. Zaskoczeni kierowcy, chcąc przestrzegać przepisów, muszą skręcać w prawo. Na wprost nie można pojechać już ani od strony Kostromskiej, ani od Wojska Polskiego – co wśród kierowców wywołało wielkie oburzenie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat