Artykuły do tagu: ArmiiKrajowej

Niejednoznaczne oznakowanie na piotrkowskim skrzyżowaniu?
Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę na oznakowanie skrzyżowania Al. Armii Krajowej, ul. Dmowskiego i Górnej. Jego wątpliwości dotyczą sytuacji, kiedy jadąc Al. Armii Krajowej skręcamy w ul. Górną. Czy znaki rzeczywiście wprowadzają wówczas kierowcę w błąd?
Ponad 20 uszkodzonych samochodów
Ponad 20 samochodów uszkodzili nieznani sprawcy, którzy w nocy z piątku na sobotę szaleli na ulicach Piotrkowa Trybunalskiego.
Awaria wodociągu. Magistrat i komenda bez wody
Do awarii wodociągu doszło w czwartek rano w Alejach Armii Krajowej w Piotrkowie, konkretnie w pasie zieleni na wysokości komendy policji.
Rozbój w centrum miasta. Sprawca przystawił kobiecie nóż do szyi
Próbował wyrwać kobiecie torebkę, przystawił swojej ofierze nóż do szyi. Do zdarzenia doszło w centrum Piotrkowa. 23-letni sprawca tuż przed rozbojem... podpalił kosze na śmieci.
Kolizja w Al. Armii Krajowej
Warunki na naszych drogach nie są dziś najlepsze. Przed godz. 8 w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie doszło do niegroźnej kolizji, w której uczestniczyły autobus Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego i samochód nauki jazdy. Kierowcy, zachowajcie ostrożność!
Kolizja na skrzyżowaniu Sikorskiego/Armii Krajowej
Dwa samochody osobowe (bmw i renault) zderzyły się w piątkowy poranek na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej i Al. Sikorskiego.
Wypadek w Al. Armii Krajowej
Do zderzenia czterech samochód osobowych doszło w czwartek w Al. Armii Krajowej w Piotrkowie.
Zderzenie na skrzyżowaniu Dmowskiego/Armii Krajowej. 4 osoby w szpitalu
W czwartkowy poranek doszło do zderzenia na skrzyżowaniu ul. Dmowskiego i Al. Armii Krajowej.
Dodatkowy lewoskręt zamiast czasomierzy
Akomodacyjne sterowanie światłami pojawi się na skrzyżowaniu alei Piłsudskiego/Sikorskiego/Armii Krajowej w Piotrkowie. Inwestycja właśnie się rozpoczęła, a konkretnie od prac ziemnych związanych z poprowadzeniem okablowania oraz postawienia nowych masztów.
Najechał kobiecie na stopę. Policja szuka świadków
Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło kilka dni temu w Piotrkowie. 6 kwietnia ok. godziny 14.20 w Al. Armii Krajowej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Szkolną, na oznaczonym przejściu dla pieszych kierowca nieustalonego jak dotąd samochodu nie ustąpił pierwszeństwa pieszej i najechał przednim kołem na jej stopę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat