Artykuły do tagu: Aresztowanie

Spowodował wypadek i ukrył się w krzakach. Był pijany
25-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego, mając 2,3 promila w organizmie, kierował mazdą. Doszło do wypadku. W chwili zdarzenia nie tylko kierowca, ale i pasażerowie byli pijani. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia. Zakrwawiony został odnaleziony w krzakach. To nie był jego pierwszy pijacki wyczyn, w lutym stracił prawo jazdy za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Tomaszowski sąd zdecydował o aresztowaniu 25-latka na 3 miesiące.
Pobili i wsadzili w bagażnik. Grozi im 10 lat
Tomaszowscy policjanci zatrzymali wczoraj agresywny duet, który odpowie za pobicie swojego znajomego i pozbawienie go wolności. Ofiara była wożona w bagażniku. Sąd podjął decyzję o aresztowaniu podejrzanych, którym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Groził, że wyrzuci dziecko z balkonu. 33-letni piotrkowianin aresztowany
Pobił swoją konkubinę, groził, że wyrzuci z balkonu 4-miesięcznego syna. Sąd tymczasowo aresztował 33-latka. Piotrkowianin odpowie za znęcanie i pobicie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat