Artykuły do tagu: Aplikacja

Aplikacja Kwarantanna domowa obowiązkowa!
Z obowiązkową 14-dniową kwarantanną dla zdrowych osób, które miały kontakt z chorymi lub podejrzewanymi o zakażenie koronawirusem albo przyjechały do Polski z zagranicy, wiąże się od środy 1 kwietnia dodatkowy obowiązek – korzystanie z aplikacji Kwarantanna domowa - poinformował resort cyfryzacji.
Policjanci kontrolują osoby na kwarantannie
Kwarantanna domowa nakładana jest na osoby, które miały kontakt z osobą chorą lub podejrzaną o zakażenie koronawirusem albo wracają z zagranicy i trwa ona 14 dni. Także w Piotrkowie policjanci sprawdzają, czy mieszkańcy będący na przymusowej kwarantannie nie naruszają jej zasad.
Piotrkowscy strażacy będą mogli nas szybciej zlokalizować
Strażacy będą mogli bardzo precyzyjnie namierzać osoby zgłaszające im prośbę o interwencje. To dzięki nowej aplikacji, jaką dysponują od około miesiąca. Aby lokalizacja zgłaszającego została dokładnie wyznaczona, będzie musiał on zgodzić się na współpracę z dyspozytorem.
5 aplikacji na smartfona, które przydają się w czasie podróży
Wyjazd na wakacje może być jeszcze przyjemniejszy i ciekawszy, jeżeli wykorzysta się możliwości, które daje współczesna technika. Wystarczy, że sięgniesz po smartfona i kilka przydatnych aplikacji w podróży, a wakacje będą naprawdę udane bez względu na to, gdzie się wybierasz. Poznaj 5 aplikacji niezawodnych w podróży.
Kup bilet za pomocą smartfona
Bilet na przejazd komunikacją miejską w Piotrkowie Trybunalskim wykupisz także przez telefon. Od 1 lutego dostępna jest nowa forma zakupu biletu MZK.
Aplikacja
Piotrkowską jednostkę policji znajdziemy w specjalnej aplikacji na smartfony wydanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Resort uruchomił nową wersję aplikacji „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy wiele przydatnych informacji dotyczących np. dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
Za parkowanie można płacić mniej?
Jak obniżyć koszty parkowania samochodu w Strefie Płatnego Parkowania? Wystarczy na swoim smartfonie zainstalować specjalną aplikację i za jej pomocą płacić za parkowanie. Opłaty za postój naliczane są wtedy w nieco inny sposób.
Rozprza ma patriotyczny quest!
Rozprza ma pomysł, jak turystycznie zaprezentować to, co ważne w jej historii.
Pierwsza miejska aplikacja dla inwestorów
Bełchatów jest pierwszym miastem w Polsce, które wprowadziło specjalną aplikację mobilną dla inwestorów szukających odpowiedniej lokalizacji dla swojej inwestycji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat