Artykuły do tagu: AnitaWłodarczyk

Czy
Anita Włodarczyk wygrała kwalifikacje rzutu młotem podczas Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce w Berlinie. Nasza mistrzyni ma jednak nadzieję, że w finale będzie mogła rzucać "Złotym Polanikiem" czyli młotem produkowanym przez piotrkowską firmę.
Anita Włodarczyk w Piotrkowie [wywiad]
Mistrzyni olimpijska z Rio de Janeiro, a także rekordzistka świata w rzucie młotem Anita Włodarczyk przyjechała do Piotrkowa, żeby spotkać się z pracownikami firmy Polanik, to właśnie młotem tej firmy pobiła wszystkie dotychczasowe rekordy, stając się jedną z największych gwiazd światowej lekkiej atletyki.
Rekord świata pobity młotem Polanika
82,29 m to nowy rekord świata w rzucie młotem kobiet. Wynik ten został osiągnięty przez Anitę Włodarczyk sprzętem piotrkowskiej firmy Polanik podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.
Włodarczyk zdobyła srebro młotem Polanika!
"Srebrna Anita" po emocjonującym konkursie rzutu młotem stanęła na drugim stopniu podium podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Ten sukces był możliwy m.in. dzięki sprzętowi "Polanika". Nasza zawodniczka ma szczęście do wyrobów tej firmy bowiem na Mistrzostwach Świata w Berlinie w 2009 roku rzucając młotem "Polanika" ustanowiła rekord świata (77,96 m).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat