Artykuły do tagu: Alkoholizm

Leczenie alkoholizmu – jak znaleźć odpowiednią pomoc?
Leczenie alkoholizmu odbywa się dziś często w komfortowych warunkach, które zapewniają odpowiednio przystosowane do tego typu terapii ośrodki nierzadko usytuowane w malowniczych miejscach, a przede wszystkim zatrudniające prawdziwych fachowców od terapii odwykowej.
Piję, bo mam stresującą pracę
Trzy kolizje (wypadki) spowodowali na drogach miasta i powiatu pijani policjanci. To bilans jedynie kilku ostatnich tygodni. Mówi się, że policjanci piją (oczywiście nie wszyscy), bo mają stresującą pracę. Ale piją nie tylko oni. W jakich jeszcze zawodach ludzie nie radzą sobie ze stresem i sięgają po kieliszek?
Forum Trzeźwościowe podsumowane
Zabawą abstynencką zakończyło się XVIII Trybunalskie Forum Trzeźwościowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk”. Tegoroczne hasło przewodnie brzmiało: „Każdy uzależniony to czyjeś dziecko”.
Troska o trzeźwość piotrkowian? Jest się o co troszczyć...
Czy rok 2017 zostanie ogłoszony rokiem troski o trzeźwość narodu? Pod projektem uchwały w tej sprawie podpisali się posłowie Prawa i Sprawiedliwości, .Nowoczesnej i ruchu Kukiz'15. Sprawdzamy, jak sytuacja wygląda w Piotrkowie i dokąd osoba, mająca problem z wyjściem z nałogu, może w ogóle się udać.
„Osoba uzależniona to też człowiek” - XVI Trybunalskie Forum Trzeźwościowe
Zbliża się XVI Trybunalskie Forum Trzeźwościowe. 19 października w piotrkowskim MOK-u odbędzie się konferencja "Zagrożenia od substancji psychoaktywnych i zachowań kompulsywnych wśród dzieci i młodzieży", skierowana do pedagogów, pracowników instytucji i organizacji zajmujących się szeroko rozumianym problemem uzależnień wśród dzieci i młodzieży. Wstęp wolny.
Dla wszystkich uzależnionych i współuzależnionych od alkoholu, dla tych, którzy szukają pomocy w walce z nałogiem Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy Abstynenckiej „Pałacyk” organizuje dzień drzwi otwartych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat