Artykuły do tagu: Alkohol

Dyżurny bełchatowskiej Komendy Powiatowej Policji otrzymał wczoraj przed południem informację o tym, że w jednej z bełchatowskich przychodni przyjmuje pijany lekarz. Informacja okazała się prawdziwa.
Ludzka nieodpowiedzialność nie zna granic. 40-letnia piotrkowianka nie zważając na obecność swojej małoletniej córki upiła się z 43-letnim bratem.
Jak radna metry wydłużyła, by piwo sprzedać
Halina Kukulska, radna gminy Gorzkowice (pow. piotrkowski) prowadzi kiosk spożywczy we wsi Krosno. Sprzedaje alkohol, choć półtora roku temu nie mogła, bo jej sklep stoi tuż przy kaplicy, gdzie odprawiane są msze. Uchwała Rady Gminy mówiła, że alkoholem wolno handlować w odległości co najmniej 50 m od szkół i obiektów kultu religijnego. Na wszystko jednak znajdzie się sposób.
Wyskokowo zakończyły wakacje dwie 14-letnie tomaszowianki. Ostatni dzień wolnego nie będzie przez nie dobrze wspominany. Tomaszowscy policjanci zatrzymali nastolatki w czasie patrolu. Jedna z nich była tak pijana, że nie mogła ustać o własnych siłach na nogach.
Przyjechał aż z Radomska, by zniszczyć wiatę przystankową w Piotrkowie. 18-letni pijany wandal, który dzieła zniszczenia dokonał wspólnie z kolegą trafił do policyjnego aresztu.
Pijana 47-letnia bełchatowianka "opiekowała" się czworgiem własnych niepełnoletnich dzieci oraz rocznym wnukiem. Policja wyjaśnia czy kobieta naraziła dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.
Babci oraz jej najstarszej 22-letniej córce grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
Ułańska szarża pijanego kierowcy. Kilkanaście minut zajęło mu zniszczenie trzech samochodów. 22-latek najpierw zderzył się czołowo z nadjeżdzającym lanosem, potem uderzył w hondę. Drogowy pirat zatrzymał się dopiero na zaparkowanym renault. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy.
Przydomową fabrykę nielegalnego alkoholu odkryli wczoraj piotrkowscy policjanci na jednej z posesji na terenie gminy Wola Krzysztoporska. W domu 51-letniej kobiety stróże prawa zabezpieczyli kilkaset litrów spirytusu, oraz sfałszowane etykiety markowych wódek, nakrętki i znaki akcyzy - o szczegółach mówi Ewa Żerek z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie.
Napadła na 79-letniego sąsiada, a gdy ten zaczął wzywać pomocy próbowała kneblować mu usta drewnianą laską. 53-letnia agresywna mieszkanka powiatu tomaszowskiego bo o niej mowa trafiła do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje.
Była pijana i opiekowała się swoimi dziećmi. Policjanci z Tomaszowa wezwani zostali wczoraj wieczorem do jednego z domów na terenie miasta. Zastali mocno pijaną 25-letnią kobietę. Tłumaczyła się pierwszą rocznicą urodzin córeczki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat