Artykuły do tagu: Alkohol

Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim przypomina przedsiębiorcom, prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych o obowiązku wniesienia II raty opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Pracował niespełna 5 miesiecy w tomaszowskich emzetkach, teraz zostanie zwolniony dyscyplinarnie.
Tomaszów: Pijany kierowca MZK !
Policjanci z tomaszowskiej „drogówki” zaalarmowani przez pasażerów zatrzymali pijanego kierowcę autobusu miejskiego.
24.04.2008 09:14
Ile pije piotrkowianin?
Pijemy coraz więcej - wynika z najnowszych badań firmy Nielsen. Na alkohol w ubiegłym roku wydaliśmy prawie 15% więcej niż w 2006. Dlaczego tak bardzo podoba nam się ta forma spędzania wolnego czasu i czy picie to poważny problem w Piotrkowie Trybunalskim?
19.04.2008 12:56
Pięciu nietrzeźwych kierowców i jednego rowerzystę na podwójnym gazie zatrzymała minionej nocy piotrkowska policja.
To wręcz niewiarygodne, ale niestety prawdziwe. Na przestrzeni ostatnich tygodni tomaszowska Komenda Powiatowa Policji odnotowała kilka zdarzeń, w których głównymi bohaterkami okazywały się pijane matki.
Policjanci z sekcji kryminalnej zatrzymali trzech mieszkańców powiatu piotrkowskiego w wieku 29, 32 i 42 lat produkujących samogon. W budynkach gospodarczych należących do dwóch z nich znaleziono przykryte słomą beczki z zawartością około 500 litrów zacieru płynnego wraz z aparaturą.
Piotrkowska policja wyjaśnia przyczyny śmierci 37-letniego piotrkowianina. Wspólne picie skończyło się kłótnią i pobiciem.
Nieprawdopodobną wręcz nieodpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec Sulejowa. Tak się denerwował czekającym go egzaminem na prawo jazdy, że postanowił przed jazdą napić się alkoholu.
Śmierć 4 - letniego Dominika z Piotrkowa może być w tym momencie określona jako klasyczny nieszczęśliwy wypadek - powiedział rzecznik piotrkowskiej prokuratury Witold Błaszczyk.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat