Artykuły do tagu: AleksandraNowakowska

Ola Nowakowska wicemistrzynią Polski
Piotrkowianka Aleksandra Nowakowska, wychowanka KS Polanik, zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż podczas 61. Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w weekend w Toruniu. Ola, która jest obecnie zawodniczką RKS Łódź, zajęła w tym konkursie drugie miejsce ex aequo z Urszulą Gardzielewską (KS AZS AWF Wrocław), złoty medal wywalczyła Kamila Lićwinko (KS Podlasie Białystok), która skoczyła 1.93 m.
Kolejny tytuł do kolekcji
Zaledwie trzy tygodnie temu informowaliśmy, że piotrkowianka Aleksandra Nowakowska zajęła czwarte miejsce w finale konkursu w skoku wzwyż podczas Mistrzostw Świata Juniorów Młodszych w kolumbijskim Cali, w piątek zawodniczka RKS-u Łódź potwierdziła, że to najlepszy sezon w jej karierze i wywalczyła złoty medal podczas 21. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącą jednocześnie Mistrzostwami Polski Juniorów Młodszych w tej konkurencji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat