Artykuły do tagu: Aleksandra Olczyk

Piotrkowianka zaśpiewa z Metropolitan Opera!
Piotrkowianka Aleksandra Olczyk wystąpi w Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Polska sopranistka zadebiutuje jako Królowa Nocy z opery W.A. Mozarta „Czarodziejski flet”. Spektakle z udziałem absolwentki II LO w Piotrkowie odbędą się 30 maja i 13 czerwca 2021 roku.
Kolejne sukcesy piotrkowianki
Nowy Jork, Zurych, Wiedeń, Madryt, Berlin – sceny całego świata stoją przed nią otworem. Aleksandra Olczyk, śpiewaczka operowa rodem z Piotrkowa Trybunalskiego zdobywa serca publiczności zarówno w Europie jak i za oceanem.
Piotrkowianka nominowana do operowego Oscara
Piotrkowianka Aleksandra Olczyk, absolwentka II LO w Piotrkowie została nominowana w kategorii najlepsza kobieca rola drugoplanowa w operze do nagrody HELPMANN AWARDS. To taki operowy Oscar.
Piotrkowianka występuje na scenach całego świata
Australia, Nowa Zelandia, Niemcy czy Francja. Tylko w tym roku. Piotrkowianka Aleksandra Olczyk zdobywa światowe sceny. Dopiero trzy lata temu skończyła Akademię Muzyczną w Bydgoszczy, a już jest cenioną sopranistką występującą na całym świecie. Wcześniej śpiewała m.in. w RPA czy Japonii, przed nią jeszcze występy w Stanach Zjednoczonych i Hiszpanii. Ma też zaproszenie do Ameryki Południowej. Najwięcej koncertuje jednak w Europie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat